TECHAGRO

SECO, profesionální i zahradní traktory s tradicí od roku 1888

Významný světový výrobce zahradních traktorů, speciálních svahových mulčerů a jejich příslušenství je česká firma SECO s výrobním závodem v Jičíně.

Ačkoliv se název firmy v průběhu let měnil, její historie sahá až do roku 1888! Tehdy založil v Jičíně František Knotek továrnu na výrobu hospodářských strojů a nářadí - firmu Knotek a spol.

„Zahradní a profesionální traktory dodáváme pod vlastní značkou SECO,“ říká Martin Slepička z oddělení propagace a marketingu. Traktory SECO se starají o tisíce soukromých zahrad, pozemků, sadů, stejně tak o sportovní hřiště, fotbalové stadiony, anebo o parky a veřejnou zeleň měst a obcí.

Významnou část produkce exportuje. „Dovážíme do zemí EU, Austrálie, Nového Zélandu, USA, Číny, Ruska nebo např. Jižní Koreje. Naše stroje pracují na všech kontinentech kromě Antarktidy,“ doplňuje Martin Slepička a dodává: „Naší prioritou je vlastní technický vývoj strojů, založený na jejich vysoké kvalitě, spolehlivosti a robustnosti, kterými se snažíme převýšit konkurenci. Pro zpracování kovových materiálů disponujeme moderními a vysoce produktivními technologiemi.“

Významným zahraničním distributorům umožňuje firma dodávky strojů v rámci OEM (Original Equipment Manufacturer) pod jejich značkami jako jsou např. EFCO, BLIZZARD, STAUB, HERKULES, MASTER YARD, CAIMAN, OLEO-MAC, CEDRUS, BENASSI, MASPORT, BOYO a další. Nenechte si ujít nabídku profesionálních a zahradních traktorů SECO na Techagru!

Další aktuality z veletrhu

05. 03. 2020 TECHAGRO UPOZORNĚNÍ - Klamavá služba International Fairs Directory

Firmy Fair Expo, Jessie Data, Expo Guide, Fair Guide, Construct Data, MULPOR nemají žádnou obchodní vazbu na BVV a společnost Veletrhy Brno a.s. se distancuje od praktik zmíněných firem. Doporučujeme, aby vystavovatelé našich veletrhů na nabídky či zaslané faktury zásadně...