TECHAGRO

Translation is not available.

SECO, profesionální i zahradní traktory s tradicí od roku 1888

Významný světový výrobce zahradních traktorů, speciálních svahových mulčerů a jejich příslušenství je česká firma SECO s výrobním závodem v Jičíně.

Ačkoliv se název firmy v průběhu let měnil, její historie sahá až do roku 1888! Tehdy založil v Jičíně František Knotek továrnu na výrobu hospodářských strojů a nářadí - firmu Knotek a spol.

„Zahradní a profesionální traktory dodáváme pod vlastní značkou SECO,“ říká Martin Slepička z oddělení propagace a marketingu. Traktory SECO se starají o tisíce soukromých zahrad, pozemků, sadů, stejně tak o sportovní hřiště, fotbalové stadiony, anebo o parky a veřejnou zeleň měst a obcí.

Významnou část produkce exportuje. „Dovážíme do zemí EU, Austrálie, Nového Zélandu, USA, Číny, Ruska nebo např. Jižní Koreje. Naše stroje pracují na všech kontinentech kromě Antarktidy,“ doplňuje Martin Slepička a dodává: „Naší prioritou je vlastní technický vývoj strojů, založený na jejich vysoké kvalitě, spolehlivosti a robustnosti, kterými se snažíme převýšit konkurenci. Pro zpracování kovových materiálů disponujeme moderními a vysoce produktivními technologiemi.“

Významným zahraničním distributorům umožňuje firma dodávky strojů v rámci OEM (Original Equipment Manufacturer) pod jejich značkami jako jsou např. EFCO, BLIZZARD, STAUB, HERKULES, MASTER YARD, CAIMAN, OLEO-MAC, CEDRUS, BENASSI, MASPORT, BOYO a další. Nenechte si ujít nabídku profesionálních a zahradních traktorů SECO na Techagru!

More news from the fair trade

05. 03. 2020 TECHAGRO UPOZORNĚNÍ - Klamavá služba International Fairs Directory

Firmy Fair Expo, Jessie Data, Expo Guide, Fair Guide, Construct Data, MULPOR nemají žádnou obchodní vazbu na BVV a společnost Veletrhy Brno a.s. se distancuje od praktik zmíněných firem. Doporučujeme, aby vystavovatelé našich veletrhů na nabídky či zaslané faktury zásadně...

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše