STYL

TANTREND září barvami

Krásné a barevné. Těmito dvěma slovy lze vystihnout expozici uprostřed pavilonu, kde se prezentují na jednom místě šaty, šály, šperky i kabelky – vše sladěné do etnických barev. Společnost CON BRIO zde prezentuje španělskou značku TANTREND a také řecké značky LASCARA a VERDE.

Španělská značka TANTREND se sídlem v Madridu má ve svých kolekcích vše, co žena potřebuje zkombinovat, aby byla originální – od šatů a oděvů počínaje přes hedvábné a saténové šátky, barety, doplňky a šperky až po kabelky nejrůznějších vzorů, materiálů a barev. V kolekcích vévodí zelená, oranžová, žlutá, růžová, odstíny pískové i modré – vše jako by bylo inspirované sluncem i oblohou.

Značka kabelek LASKARA vznikla v Řecku jako dítě svého tvůrce Laskarakise Babise. Je plná lásky a úcty k ženám, vyjadřuje její touhy a nebojí se jít proti proudu.

Filozofií řecké společnosti VERDE je produkce kousků zaměřených na moderní a dynamické ženy, které si potrpí na kvalitu a zároveň se chtějí cítit jedinečně za dostupné ceny. Nabízí široké spektrum kabelek, bot a doplňků, jako jsou například peněženky, pásky, rukavice či šály.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše