STYL

Translation is not available.

TANTREND září barvami

Krásné a barevné. Těmito dvěma slovy lze vystihnout expozici uprostřed pavilonu, kde se prezentují na jednom místě šaty, šály, šperky i kabelky – vše sladěné do etnických barev. Společnost CON BRIO zde prezentuje španělskou značku TANTREND a také řecké značky LASCARA a VERDE.

Španělská značka TANTREND se sídlem v Madridu má ve svých kolekcích vše, co žena potřebuje zkombinovat, aby byla originální – od šatů a oděvů počínaje přes hedvábné a saténové šátky, barety, doplňky a šperky až po kabelky nejrůznějších vzorů, materiálů a barev. V kolekcích vévodí zelená, oranžová, žlutá, růžová, odstíny pískové i modré – vše jako by bylo inspirované sluncem i oblohou.

Značka kabelek LASKARA vznikla v Řecku jako dítě svého tvůrce Laskarakise Babise. Je plná lásky a úcty k ženám, vyjadřuje její touhy a nebojí se jít proti proudu.

Filozofií řecké společnosti VERDE je produkce kousků zaměřených na moderní a dynamické ženy, které si potrpí na kvalitu a zároveň se chtějí cítit jedinečně za dostupné ceny. Nabízí široké spektrum kabelek, bot a doplňků, jako jsou například peněženky, pásky, rukavice či šály.

More news from the fair trade