TECHAGRO

Technotrade, jednička v elektrifikaci strojů

Na současný trend elektrifikace strojů reaguje olomoucká technologická společnost Technotrade, která v posledních letech zařadila do svého portfolia prvky a řešení pro elektrifikaci strojů a vozidel.

Tímto krokem je společnost schopna svým partnerům, výrobcům strojů pro údržbu zeleně, zemědělské, komunální, stavební nebo lesní techniky nabídnout nejen klasická řešení pomocí hydrauliky nebo moderní řešení v kombinaci hydrauliky a elektroniky, ale právě i řešení pro kompletní nebo částečnou elektrifikaci. Takto může Technotrade použít hydraulické, elektronické a elektrické prvky dohromady a nabídnout svým partnerům kompletní řešení pro jejich stroj.
 
Vývojáři v Technotrade se v současné době podílejí na vývoji více jak patnácti čistě elektrických nebo hybridních strojů a vozidel. Dva stroje, které obsahují kompletní řešení od Technotrade, budou taktéž vystaveny přímo na stánku číslo 024 v pavilonu A2 a další stroje budou k vidění u jiných vystavovatelů. Na stánku Technotrade bude k vidění nový mini nakladač MiniZ slovenské společnosti Kovaco, druhým technologický koncept českého zlamovacího kolového nakladače eDapper. Oba tyto stroje obsahují kompletní technologické řešení z dílny Technotrade a jsou tak skvělou ukázkou aktuálních možností ve vývoji moderních strojů
 
Přijďte se na zmíněné stroje a prvky elektrifikace podívat do pavilonu A2. Tým Technotrade se těší na Vaši návštěvu a diskuzi ohledně vývoje Vašich strojů.

Další aktuality z veletrhu