TECHAGRO

Translation is not available.

Technotrade, jednička v elektrifikaci strojů

Na současný trend elektrifikace strojů reaguje olomoucká technologická společnost Technotrade, která v posledních letech zařadila do svého portfolia prvky a řešení pro elektrifikaci strojů a vozidel.

Tímto krokem je společnost schopna svým partnerům, výrobcům strojů pro údržbu zeleně, zemědělské, komunální, stavební nebo lesní techniky nabídnout nejen klasická řešení pomocí hydrauliky nebo moderní řešení v kombinaci hydrauliky a elektroniky, ale právě i řešení pro kompletní nebo částečnou elektrifikaci. Takto může Technotrade použít hydraulické, elektronické a elektrické prvky dohromady a nabídnout svým partnerům kompletní řešení pro jejich stroj.
 
Vývojáři v Technotrade se v současné době podílejí na vývoji více jak patnácti čistě elektrických nebo hybridních strojů a vozidel. Dva stroje, které obsahují kompletní řešení od Technotrade, budou taktéž vystaveny přímo na stánku číslo 024 v pavilonu A2 a další stroje budou k vidění u jiných vystavovatelů. Na stánku Technotrade bude k vidění nový mini nakladač MiniZ slovenské společnosti Kovaco, druhým technologický koncept českého zlamovacího kolového nakladače eDapper. Oba tyto stroje obsahují kompletní technologické řešení z dílny Technotrade a jsou tak skvělou ukázkou aktuálních možností ve vývoji moderních strojů
 
Přijďte se na zmíněné stroje a prvky elektrifikace podívat do pavilonu A2. Tým Technotrade se těší na Vaši návštěvu a diskuzi ohledně vývoje Vašich strojů.

More news from the fair trade

05. 03. 2020 TECHAGRO UPOZORNĚNÍ - Klamavá služba International Fairs Directory

Firmy Fair Expo, Jessie Data, Expo Guide, Fair Guide, Construct Data, MULPOR nemají žádnou obchodní vazbu na BVV a společnost Veletrhy Brno a.s. se distancuje od praktik zmíněných firem. Doporučujeme, aby vystavovatelé našich veletrhů na nabídky či zaslané faktury zásadně...

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše