TECHAGRO

TomiTruck předevede profesionální zimní nástavby i sekačky

TomiTruck s.r.o. bude na veletrhu vystavovat hned několik produktů pro profesionální komunální použití.

„Jde o profesionální sekačky Grasshopper s 0 poloměrem otáčení v provedení s mezinápravovým a předním sečením. Dále o profesionální zimní nástavby SnowEx, tedy konkrétně elektrické plastové sypače z odolného polyethylenu a sněhové pluhy z vysokopevnostní oceli. Představíme také profesionální zametací stroje Tielbürger,“ uvedl Tomáš Ingr, jednatel společnosti TomiTruck.

Firma se také specializuje na přestavby vozidel typu Pick-Up pro komunální účely dle přání zákazníka. Zimní nástavby montuje i na nákladní vozidla kategorie N1 - N3. TomiTruck rovněž úzce spolupracuje se značkou Toyota. „Vystavovat budeme Toyotu Hilux v provedení se zimními nástavbami SnowEx a vozidlo kategorie N2 Mitsubishi Fuso v provedení pro zimní údržbu komunikací, “ doplnil Tomáš Ingr.

Další aktuality z veletrhu

05. 03. 2020 TECHAGRO UPOZORNĚNÍ - Klamavá služba International Fairs Directory

Firmy Fair Expo, Jessie Data, Expo Guide, Fair Guide, Construct Data, MULPOR nemají žádnou obchodní vazbu na BVV a společnost Veletrhy Brno a.s. se distancuje od praktik zmíněných firem. Doporučujeme, aby vystavovatelé našich veletrhů na nabídky či zaslané faktury zásadně...