TECHAGRO

Translation is not available.

TomiTruck předevede profesionální zimní nástavby i sekačky

TomiTruck s.r.o. bude na veletrhu vystavovat hned několik produktů pro profesionální komunální použití.

„Jde o profesionální sekačky Grasshopper s 0 poloměrem otáčení v provedení s mezinápravovým a předním sečením. Dále o profesionální zimní nástavby SnowEx, tedy konkrétně elektrické plastové sypače z odolného polyethylenu a sněhové pluhy z vysokopevnostní oceli. Představíme také profesionální zametací stroje Tielbürger,“ uvedl Tomáš Ingr, jednatel společnosti TomiTruck.

Firma se také specializuje na přestavby vozidel typu Pick-Up pro komunální účely dle přání zákazníka. Zimní nástavby montuje i na nákladní vozidla kategorie N1 - N3. TomiTruck rovněž úzce spolupracuje se značkou Toyota. „Vystavovat budeme Toyotu Hilux v provedení se zimními nástavbami SnowEx a vozidlo kategorie N2 Mitsubishi Fuso v provedení pro zimní údržbu komunikací, “ doplnil Tomáš Ingr.

More news from the fair trade

05. 03. 2020 TECHAGRO UPOZORNĚNÍ - Klamavá služba International Fairs Directory

Firmy Fair Expo, Jessie Data, Expo Guide, Fair Guide, Construct Data, MULPOR nemají žádnou obchodní vazbu na BVV a společnost Veletrhy Brno a.s. se distancuje od praktik zmíněných firem. Doporučujeme, aby vystavovatelé našich veletrhů na nabídky či zaslané faktury zásadně...

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše