URBIS SMART CITY FAIR

Údržba zeleně bez námahy? Husqvarna představí nové trendy v oboru

Kam směřuje budoucnost údržby veřejných zelených ploch? Odpověď na tuto otázku najdete na veletrhu URBIS Smart City Fair při návštěvě stánku společnosti Husqvarna. Ta zde představí kompletní sortiment robotických sekaček, ale i úsporné akumulátorové stroje. V Brně uvidíte také žhavou novinku na trhu – robotickou sekačku s pohonem všech čtyř kol, která si poradí i ve strmých terénech.

Časová nenáročnost, tichost, nižší náklady, ale i ekologie – to jsou požadavky, které města při péči o veřejnou zeleň mají. Pomoci je naplnit jim pomůže vhodně zvolené chytré vybavení. Sekání travnatých ploch i velké rozlohy například výrazně usnadní robotické sekačky. Husqvarna do Brna přiveze kompletní sortiment robotických sekaček Automower®, které lze snadno ovládat pomocí mobilní aplikace. „Robotické sekačky jsou pro města ideálním řešením. Jsou totiž mimořádně tiché, sekat navíc umí za každého počasí. Díky rozmělnění  trávy na drobné kousky také není nutné ji nijak uklízet, poslouží jako přirozené hnojivo“ popisuje Ing. Marek Šnyrych, obchodní ředitel společnosti Husqvarna.

Novinkou mezi robotickými sekačkami je AWD Automower® s pohonem na všechny čtyři kola, kterou si budou mít možnost návštěvníci brněnského veletrhu exkluzivně prohlédnout. Ta se dokáže s jistotou pohybovat po svazích se sklonem až 70 %.

Akumulátorové výrobky šetří námahu i životní prostředí

U stánku společnosti Husqvarna ale nebudou k nalezení pouze sekačky. Při péči o veřejnou zeleň jsou potřeba také další přístroje, mezi které patří například foukače, řetězové pily nebo plotostřihy. Ručně nesené stroje nabízí Husqvarna v akumulátorové verzi, údržbáři zeleně se tedy nemusí zatěžovat nepraktickými elektrickými šňůrami ani doléváním benzínu do motoru. Akumulátorové stroje slibují tichý výkon bez nepříjemných vibrací, ani při velkém výkonu navíc neprodukují přímé emise. Akumulátory Husqvarna jsou kompatibilní se všemi výrobky z řady, libovolně je tak lze měnit dle aktuálních potřeb uživatelů. „Zvolit si správné přístroje pro správu veřejné zeleně je pro města zásadní. Mohou jim totiž pomoci ušetřit spoustu peněz, času i námahy. Na veletrhu jim rádi poradíme a doporučíme optimální řešení na míru jejich požadavků,“ doplňuje Šnyrych.

Další aktuality z veletrhu

06. 06. 2019 URBIS SMART CITY FAIR Tři Zlaté medaile URBIS 2019 pro chytré výrobky

Inovativní kontejner na oděvy TUČŃÁK od společnosti TextilEco, a.s., plánovač tras nové generace pro veřejnou dopravu a mobilitu jako služba s názvem AnyRoute od firmy Umotional s.r.o. a řídicí informační systém RISII od dodavatele Herman systems, s.r.o. a vystavovatele Dopravní...

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše