Life!

Übersetzung nicht verfügbar.

Cyklospeciality, to jsou nová extra lehká kola pro děti

Společnost Cyklospeciality s centrálou v Brně není nic dlužna svému názvu. V sortimentu má vše, co si milovník cyklistky může přát. Elektrokola, městská kola, skládací kola, dětská kola, dětská odrážedla, koloběžky, helmy a nejrůznější doplňky mnoha značek.

„Chystáme se na BIKE Life! prezentovat jen premiové značky jako Moustache, Brompton, Rascal, Pashley a Strida,“ prozradil Vít Richter z marketingu.

„Určitě rádi představíme vlastní novou značku dětských extra lehkých kol, jenž byla vyvíjena a designována v Brně,“ doplnil. Pro motivaci dětí a mladých lidí k pohybu nabízí společnost různá dětská kola, kola do měst, skládací kola a mnoho dalšího.

Na dotaz, kam se vzhledem k rostoucí oblibě elektrokol ubírá masová cyklistika, Vít Richter dopověděl: „Když mluvím jen za sebe, tak se masová cyklistika rozvijí do širší věkové základny. Elektrokola ji rozšiřují o řady seniorů a odlehčená dětská kola o ty nejmenší.“

Firma Cyklospeciality se zapojila i do projektu Czech Made a na pódiu v pavilonu V ukáže dlouho očekávanou novinku elektro Brompton.

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše