Life!

Cyklospeciality, to jsou nová extra lehká kola pro děti

Společnost Cyklospeciality s centrálou v Brně není nic dlužna svému názvu. V sortimentu má vše, co si milovník cyklistky může přát. Elektrokola, městská kola, skládací kola, dětská kola, dětská odrážedla, koloběžky, helmy a nejrůznější doplňky mnoha značek.

„Chystáme se na BIKE Life! prezentovat jen premiové značky jako Moustache, Brompton, Rascal, Pashley a Strida,“ prozradil Vít Richter z marketingu.

„Určitě rádi představíme vlastní novou značku dětských extra lehkých kol, jenž byla vyvíjena a designována v Brně,“ doplnil. Pro motivaci dětí a mladých lidí k pohybu nabízí společnost různá dětská kola, kola do měst, skládací kola a mnoho dalšího.

Na dotaz, kam se vzhledem k rostoucí oblibě elektrokol ubírá masová cyklistika, Vít Richter dopověděl: „Když mluvím jen za sebe, tak se masová cyklistika rozvijí do širší věkové základny. Elektrokola ji rozšiřují o řady seniorů a odlehčená dětská kola o ty nejmenší.“

Firma Cyklospeciality se zapojila i do projektu Czech Made a na pódiu v pavilonu V ukáže dlouho očekávanou novinku elektro Brompton.

Další aktuality z veletrhu