Life!

Übersetzung nicht verfügbar.

Mountfield: celoodpružená horská elektrokola i špičkové elektrokoloběžky

Díky novému fenoménu elektrokol na BIKE Life! najdeme i renomovanou firmu Mountfield. Se značkou MTF bude prezentovat novinky pro milovníky cyklojízdy „s pohonem“.

A co připravují jako největší specialitu? „Je to celoodpružený model horského elektrokola MTF Xtreme 9.1 ve verzi limited, s motorem BOSCH Performance CX 4Generace kompletně na sadě Shimano SLX s plně integrovanou novou baterií BOSCH o kapacitě 635Wh,“ říká Jakub Danačík z Mountfieldu.

V jejich sortimentu najdeme také nové špičkové elektrokoloběžky,vhodné jak pro děti, tak dospělé. Firma chystá také novinku pro ženy cyklistky, konkrétně půjde o nový model městského elektrokola MTF Grand 1.1, s dojezdem až 110 km a cenou 19 990 Kč.

Prodeje elektrokol rostou v desítkách procent 

Podle Jakuba Danačíka je v oboru rozhodně patrný přesun zákaznických preferencí směrem k elektrokolům. „Prodeje klasických kol stagnují, zatímco prodeje elektrokol ročně rostou v desítkách procent. V horizontu příštích tří let se rozhodně dočkáme toho, že prodeje elektrokol předstihnou prodeje klasických jízdních kol,“ uvedl.  Značku Mountfield, respektive kola MTF, najdeme i v projektu Czech made. Tato elektrokola se totiž vyrábějí v Šumperku.

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše