International Engineering Fair

Übersetzung nicht verfügbar.

Horké téma ročníku: Průmysl 4.0, automatizace, robotizace a 3D tisk

Doprovodné akce MSV opět prezentují trendy průmyslové výroby. Již v pondělí 9. 10. proběhne konference Robot a člověk v jednom týmu zaměřená na možnosti automatizace výroby s využitím cenově dostupných a kooperativních robotů. V úterý následuje tradiční konference 3D tisk – trendy, zkušenosti a obchodní příležitosti.

Problematice Průmyslu 4.0 se věnuje také letošní konference Energie pro budoucnost XXII. – Energetická efektivita v průmyslové sféře  pro růst podniku. Uskuteční se rovněž v úterý 10. 10. a jednat bude mj. o specifických požadavcích na elektrickou energii v koncepci Průmyslu 4.0 a o zabezpečení v komunikační technice řídicích procesů.

Ve středu jsou zájemci zváni na seminář Digitalizace v údržbě a Konferenci Technologické agentury - Smart Life. Ve stejný den se uskuteční ještě tradiční konference Vize v automatizaci – Industry 4.0 - klíčový doprovodný program průřezového projektu Automatizace, který na MSV již od roku 2000 zviditelňuje roli měřící, řídicí, automatizační a regulační techniky napříč všemi obory.

Přímo v akci se budoucnost průmyslových procesů ukáže v interaktivním projektu Gaben Packaging Live. Tato vzorová balicí linka se v pavilonu Z rozběhne několikrát denně a návštěvníci  zhlédnou v komentovaném přímém přenosu celý reálný provoz využívající špičkové technologie: od robotizace, balení a značení přes manipulaci a identifikaci až po paletizaci a distribuci.

 

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše