Internationale Maschinenbaumesse

Übersetzung nicht verfügbar.

Galika přivezla tchaj-wanský Litz LU-800. Rozšířila stávající portfolio o obráběcí novinku

Společnost Galika, která patří mezi výhradní distributory kovoobráběcích strojů, měřicích zařízení a jejich příslušenství, rozšířila strojní portfolio o nový obráběcí stroj Litz LU-800. Zákazníci ho mohou poprvé spatřit na brněnském výstavišti u příležitosti 61. mezinárodního strojírenského veletrhu.

V zastoupení Galika na konci léta představila Litz LU-800 a na Mezinárodním strojírenském veletrhu ho pouští na tuzemský trh. „Tchaj-wanská firma Litz je nová společnost v našem portfoliu a je velkým výrobcem kvalitních obráběcích strojů pro celou řadu evropských dodavatelů,“ řekl obchodní zástupce Michal Kaláč. Použití je na pětiosé frézování, obecně komplikované díly na frézování, které je potřeba opracovat z více stran.

Tušírovací lis BV 28E nebo soustruh TRAUB TNA400

Nový flexibilní univerzální soustruh TRAUB TNA400 je individuálně vybaven a zaujímá své místo jak ve vytváření nástrojů a prototypů, tak i ve střední a velké sériové výrobě. Operátoři pak ocení mnoho konstrukčních detailů.

Tušírovací lis BV 28E je pak lis se čtyřmi sloupy z chromované legované oceli. „Galika znamená dlouhý seznam dodavatelů špičkových technologií, ať už pro sériovou produkci nebo pro kusovou výrobu. Umíme brousit snad všechno, co se obrousit dá, umíme obrábět třískově i elektroerozivně a umíme také měřit. Každá technologie má výhody i limity,“ dodal Kaláč.

Třískové obrábění

Principem obrábění je odebírání třísky z polotovaru řezným nástrojem, čímž vzniká konečný tvar a přesné rozměry výrobku. Nástroj je tak v přímém kontaktu s obrobkem. Při práci z něj odpadávají železné třísky.

Obrábění elektroerozí

Princip elektroerozivního obrábění spočívá ve využití řízeného elektrického výboje, jenž roztaví část materiálu. Jednoduše řečeno zde nedochází ke kontaktu mezi nástrojem a obrobkem.

Nováček v porfoliu společnosti Galika - Litz Hitech Corp - je společnost pro CNC obráběcí stroje, přesné stroje a ultrazvukové obráběcí stroje. Přináší na středoevropský trh vertikální obráběcí centra, horizontální obráběcí centra, CNC soustruhy, vrtací a závitořezné stroje, pětiosá obráběcí centra, soustružnické a frézovací stroje a přesné vyvrtávací stroje plus netradiční a speciální zpracovatelské stroje jako je ultrazvukové zpracování, ultrazvukové mikromletí, ultrazvukové lešticí stroje a zpracování grafitu (suchý typ), zpracování grafitu (mokrý typ) a brusky.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše