Internationale Maschinenbaumesse

Übersetzung nicht verfügbar.

Na MSV 2019 vystavuje i osmnáct firem z Tchaj-wanu

Po loňské premiéře se letos na brněnský veletrh opět vrátila skupina vystavovatelů z Tchaj-wanu zaštítěná organizací TAITRA.

Po loňské premiéře se letos na brněnský veletrh opět vrátila skupina vystavovatelů z Tchaj-wanu zaštítěná organizací TAITRA.

Ta je tamní obdobou tuzemské agentury CzechTrade, tedy neziskovou organizací podporující obchod. Kromě organizace účasti tchajwanských firem na světových veletrzích se zabývá i pořádáním veletrhů na Tchaj-wanu. Na MSV tak kromě prezentace tchajwanských firem nabízejí i možnost účasti na veletrzích v Asii. „Nabízejí pochopitelně také podporu v komunikaci s tchajwanskou stranou, ale jsou schopni i zajistit letenky a ubytování,“ vysvětluje na informačním stánku tchajwanské expozice Ondřej Lembard.

Mezi osmnácti vystavovateli v pavilonu G2, z nichž většina je na MSV poprvé, lze najít nástrojářské firmy, producenty těsnění, vrtáků, dodavatele CNC zařízení a technologií. „Mezi návštěvníky veletrhu je o tchajwanské firmy zájem, chodí, zajímají se, před chvílí jsme na jednom ze stánků tlumočili i obchodní jednání,“ popisuje pozitivní reakce zahraničních vystavovatelů Lembard.

Weitere News von der Messe