International Engineering Fair

Translation is not available.

Na MSV 2019 vystavuje i osmnáct firem z Tchaj-wanu

Po loňské premiéře se letos na brněnský veletrh opět vrátila skupina vystavovatelů z Tchaj-wanu zaštítěná organizací TAITRA.

Po loňské premiéře se letos na brněnský veletrh opět vrátila skupina vystavovatelů z Tchaj-wanu zaštítěná organizací TAITRA.

Ta je tamní obdobou tuzemské agentury CzechTrade, tedy neziskovou organizací podporující obchod. Kromě organizace účasti tchajwanských firem na světových veletrzích se zabývá i pořádáním veletrhů na Tchaj-wanu. Na MSV tak kromě prezentace tchajwanských firem nabízejí i možnost účasti na veletrzích v Asii. „Nabízejí pochopitelně také podporu v komunikaci s tchajwanskou stranou, ale jsou schopni i zajistit letenky a ubytování,“ vysvětluje na informačním stánku tchajwanské expozice Ondřej Lembard.

Mezi osmnácti vystavovateli v pavilonu G2, z nichž většina je na MSV poprvé, lze najít nástrojářské firmy, producenty těsnění, vrtáků, dodavatele CNC zařízení a technologií. „Mezi návštěvníky veletrhu je o tchajwanské firmy zájem, chodí, zajímají se, před chvílí jsme na jednom ze stánků tlumočili i obchodní jednání,“ popisuje pozitivní reakce zahraničních vystavovatelů Lembard.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše