TECHAGRO

Translation is not available.

Přesné zemědělství bude na veletrhu TECHAGRO

Na stáncích mnoha vystavovatelů veletrhu TECHAGRO najdou návštěvníci technologie přesného zemědělství, tomuto tématu se bude věnovat i konference.

Jednou z firem, které na veletrhu představí své GPS produkty, je brněnská společnost FONS.  Ať už se bude jednat o navigace a autopiloty, ruční přístroje pro vytyčování hranic půdních bloků a nebo RTK stanice - zařízení pro šíření vlastního RTK signálu a tím výraznou úsporu nákladů. Fons také inovoval nabídku zemědělské telematiky. „Jsme schopni nabídnout řešení jak pro velké provozy, tak pro farmáře s několika hektary. Myslím si, že dnes má mnoho farmářů možnost využívat tyto moderní technologie na dosah ruky, v předchozích letech proběhlo u mnoha z nich omlazení strojového parku a GPS technologie jsou jeho vhodným doplňkem,“ uvedl obchodní manažer Vladimír Rozmahel.

Pražská společnost Leading Farmers CZ. v letošním roce oslaví 20 let své existence. Od začátku se specializuje na dodávky a zavádění technologií přesného zemědělství v praxi. Výstavní premiéru bude mít jejich polní robot Agrointelli Robotti, první komerčně dostupný autonomní nosič nářadí, který pracuje na poli bez. Dále firma představí systém pro zvýšení pokrytí postřikové kapaliny a snížení úletu MagGrow z Irska a navigační systémy Trimble GFX-750, GFX-350, EZ-Pilot Pro a Autopilot Motor Drive. „Mezi benefity našich produktů patří snížení spotřeby PHM, optimální aplikace pěstitelských vstupů se strategií “neaplikovat ani gram navíc”, vyšší výkonnost strojů nebo jejich linek, zmírnění utužení půdy a v neposlední řadě i snížení únavy obsluhy a tím lepší pracovní prostředí,“ vyzdvihl Václav Jirka, marketingový ředitel a prodejce firmy.

AGRI-PRECISION se sídlem v Ivančicích u Brna se již osmým rokem specializuje se na dovybavení zemědělské techniky jakékoliv značky a stáří stroje. Zastupuje přední světové výrobce GPS zařízení a provádí jejich odbornou instalaci a servis. Stroje, které nejsou z výrobního závodu připravené pro tyto technologie, umíme dovybavit tak, aby mohly fungovat s navigací a autopilotem s přesností až 2 cm, vypínat sekce dle GPS u postřikovačů, rozmetadel a secích strojů, variabilně aplikovat hnojiva a osiva. Dále nabízíme řešení pro vzdálený monitoring a telematiku a správu vozového parku, přístroje pro vyměřování půdních bloků v terénu a zázemí pro poskytování vlastního RTK signálu,“ říká jednatel firmy Michal Krutiš a dodává: „Naše výrobky nabízí výrazné úspory na provozních nákladech zemědělské techniky, na spotřebě osiva, hnojiva a chemických přípravků.“

More news from the fair trade

05. 03. 2020 TECHAGRO UPOZORNĚNÍ - Klamavá služba International Fairs Directory

Firmy Fair Expo, Jessie Data, Expo Guide, Fair Guide, Construct Data, MULPOR nemají žádnou obchodní vazbu na BVV a společnost Veletrhy Brno a.s. se distancuje od praktik zmíněných firem. Doporučujeme, aby vystavovatelé našich veletrhů na nabídky či zaslané faktury zásadně...

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše