ANIMAL TECH

Translation is not available.

Malířský koutek pro děti a kurzy pro dospělé

Na výstavě koní bude mít malířka Soňa Štossová malířský koutek, který bude v provozu každý den pro děti, dále zde proběhnou kurzy pro dospělé.

KRESBA TUŽKAMI A PEROKRESBA  v neděli a v úterý odpoledne od 15:00 do 17:00. Kurzu se může účastnit maximálně 5 lidí, závazné přihlášky prosím posílejte na evaso@post.cz.

Ing. Soňa Štossová, Ph.D. (absolventka Mendelovy univerzity v Brně, obor chov a šlechtění  hospodářských zvířat, chov a šlechtění koní) 
Výtvarnice/umělkyně; www.galerie-stossova.cz

Zabývá se jak kresbou, tak malbou. Její doménou jsou portréty zvířat a  lidí, klade důraz především na detail a realismus jako takový. Díky  tomuto zaměření tvoří většinu její práce zakázky.  Je členkou Asociace malířek a malířů kraslic, pomáhá udržovat tradici v  malování kraslic voskovou technikou. Spolupracuje se SVČ a KIC v  Rosicích v podobě tvořivých dílen a kurzu kreslení pro dospělé. Kromě  toho se zabývá mnoha dalšími rukodělnými činnostmi.  Účastní se výtvarných soutěží a umísťuje se na předních místech  (časopisy Jezdectví, Myslivost; Muzeum přírody Český ráj, festival  Arabesque, …), podílela se na některých výtvarných projektech (např.  charitativní kalendář „Malíři pomáhají“ či „Profil Líšně“ Kateřiny Šedé)  Pořádá vlastní autorské výstavy, účastní se i společných výstav.

Umělecké úspěchy a spolupráce s majiteli, chovateli:

  • Spolupráce na katalogu pro Mezinárodní soutěže ve všestrannosti CCI*, CIC**, CICO*** Pardubice – překážky kurzu - 2007, 2008
  • Výtvarná soutěž časopisu Jezdectví 2009 - 1. místo
  • Výtvarná soutěž časopisu Jezdectví 2009 - 1. místo, 2. místo
  • Češi do Normandie – darování dvou obrazů českým jezdcům zastupující ČR  na světových jezdeckých hrách v Normandii - 2014
  • Spolupráce na nástěnném kalendáři pro hřebčín Napajedla - 2015
  • Kresby na PF pro hřebčín Napajedla - 2013 - 2018
  • Kresba na PF pro DS Pegas - 2017

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše