ANIMAL TECH

Translation is not available.

Vše pro výživu a péči o koně

Máte rádi svoje koně? Pak jim jistě dopřejete to nejlepší, protože láska zkrátka prochází žaludkem, a u našich čtyřnohých býložravců to platí dvojnásob. Aby dobře vypadali, aby se dobře cítili, zkrátka aby prospívali všemi směry. V pavilonu F se představí hned několik firem zaměřených na výživu koní i veterinární péči.

Kvalitní českou řadu veterinárních přípravků nabídne firma TOPVET, která si zakládá na kvalitě použitých surovin a jejich kombinaci pro využití potenciálu účinných látek. Výsledkem jsou produkty pečující o koně s maximální účinností a vysokým aplikačním komfortem. Do řady TOPVET for horses patří kategorie péče o kopyta, péče o kůži a srst, doplňková výživa, péče o klouby, vazy a šlachy a přírodní repelenty.

Veterinární přípravky pro koně, se zaměřením na srst, svaly a klouby, dýchání, detoxikaci organismu i stres, přiveze společnost PROVET TRADE. Jejich sirupy a tablety vyrobené z extraktu léčivých rostlin mají vysokou vstřebatelnost, snadné dávkování, účinkují rychle a díky revolučnímu složení účinně. Firma přiveze i oblíbené elektrolyty pro regeneraci po zátěži a chybět nebudou veterinární šampony. Dalším sortimentem budou vysoce chutná krmiva pro koně ve formě müsli a granulí.

Na výstavě se bude prezentovat také projekt HABIBI PRO KONĚ.CZ, nabízející  kompletní podporu v přístupu ke koním v souladu s jejich přirozenými potřebami a jejich individuálními odlišnostmi. Ať už jde o speciální vitamínové či výživové směsi, aromaterapii či ošetření podestýlky.

Výživu pro koně bude prezentovat také společnost ADW Feed. Na veletrh přiveze krmiva pro koně a hydrotermické vločky s jedinečným technologickým zpracováním v ČR. Tyto vločkované produkty z hydrotermicky opracovaných obilovin se vyznačují vysokou stravitelností a využitelností škrobů, proteinů i tuků. Společnost je ryze českým subjektem, který se zabývá systémem výživy, poradenstvím a výrobou krmiv pro koně a ostatní hospodářská zvířata.

Nová výhradně česká značka krmiv Happy Horses bude na veletrhu zastoupena také a přiveze kvalitní plnohodnotnou výživu pro koně.  Základem těchto krmiv je klasická travní senáž a kukuřičná řezanka včetně zrna. Tyto hlavní komponenty jsou dále obohaceny o další doplňky z řad vitamínů, minerálů a zemědělských produktů i v BIO kvalitě dle potřeb koně a přání zákazníka. Krmivo Happy Horses z velké části nahradí klasické seno a zároveň dodá Vašemu koni výživové hodnoty v míře, jakou potřebuje.  Složky krmiv Happy Horses jsou z velké části vypěstované v chráněném území přírodního parku Jistebnická vrchovina na rozhraní Jižních a Středních Čech. 

Společnost Höveler vyrábí kvalitní krmivo pro koně více než 100 let . Během století se společnost stala předním výrobcem krmiv v Evropě. Zakladatelé  filozofie Höveler se vždy přizpůsobili krmnému programu koní v závislosti na posledních vědeckých průzkumech o koních a nutriční potřeby koní byly důsledně sledovány a dodržovány po celé století a pokračují i dále. Firma v Brně nabídne široké portfolio produktů, od granulí, musli a mashů, přes objemové krmivo nejrůznějších forem zpracování až po vitamíny a minerály, bylinky či pamlsky.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše