GO a Regiontour

Translation is not available.

Návštěvníci veletrhu GO a REGIONTOUR vyberou nejhezčí českou a slovenskou pohlednici i vizitku

Jaká bude nejhezčí turistická pohlednice a turistická vizitka roku 2020? O tom rozhodnou návštěvníci veletrhu GO a REGIONTOUR v Brně už 16. a 17. ledna. Autoři a vydavatelé pohlednic či vizitek, ale i jednotlivá turistická místa mohou svá soutěžní díla přihlašovat do 5. ledna. Ta, která u veřejnosti nejvíce zabodují, budou zařazena do putovní výstavy s názvem Turistická pohlednice a vizitka České a Slovenské republiky 2020.

Soutěž o nejkrásnější turistickou pohlednici České republiky, kterou pořádá společnost Turistické informační místo (TIMI) ve spolupráci s dalšími partnery, má již dlouholetou tradici. Letos tak účastníci veletrhu zvolí vítěze jejího již 23. ročníku. Také nejhezčí české vizitky se budou vybírat už po několikáté. Novinkou je ovšem zapojení slovenských děl. O nejhezčí pohlednici a vizitce z dílen slovenských autorů tak účastníci veletrhu rozhodnou vůbec poprvé.

Do soutěže se může přihlásit kdokoliv, ať už z řad soukromých autorů, vydavatelů nebo oficiálních turistických míst, které mohou přihlásit libovolný počet soutěžních děl. Ta musí zaslat vždy ve dvou kusech na adresu Turistické informační místo, TIMI, Rudolfovská 13, 370 01 Č. Budějovice. Čas na přihlášení do klání mají zájemci do 5. ledna 2020.

Turistická pohlednice a vizitka České a Slovenské republiky 2020

O výsledcích soutěže rozhodnou přímo návštěvníci veletrhu GO a REGIONTOUR v Brně. Pro nejkrásnější vizitky a pohlednice budou hlasovat v prvních dvou dnech veletrhu u stánku České pohádkové akademie. Vyhlášení výsledků soutěže pak proběhne 18. ledna přímo na hlavním pódiu. Nejúspěšnější díla budou zařazena také do putovní výstavy, která vítězné vizitky a pohlednice představí široké veřejnosti. Autor s největším počtem bodů navíc získá víkendový pobyt pro dvě osoby od CK Atis Bruntál.

Více informací najdete také na stránkách www.pohadkovekralovstvi.cz, telefonu 602 443 189 nebo emailu mapcentrum@seznam.cz.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše