GO a Regiontour

Translation is not available.

Za sedmero horami, uprostřed magické noci. Přemysl Luljak vyhrál soutěž veletrhů GO a Regiontour 2020

Každá cesta má svůj příběh. Pomocí nové komunikační kampaně cestovatelských veletrhu jsme poznali i ten váš.

Na stránku www.zasedmero.cz poslali lidé za dva měsíce stovky zajímavých příspěvků a krásných zážitků.  Zjistili jsme, jak vypadají svatby v Africe nebo Asii, poznali jsme tajemství marocké nebo nepálské kuchyně a putovali s vámi za sedmero hor, lesů i pralesů.

Sto soutěžících získalo dva lístky na veletrhy cestovního ruchu, které odstartovaly 17. ledna na brněnském výstavišti. Hlavní cenou pak byl poukaz na letenky dle vlastního výběru v hodnotě deset tisíc korun.

Odborná porota měla nelehký úkol, a to vybrat pouze jeden z příspěvků, který odmění právě tímto šekem. Výhercem se stal jedinečný příběh Přemysla Luljaka, který měl díky své pouti přes vysokou pyrenejskou cestu možnost zažít neuvěřitelné chvíle.

Fotografie s magickou atmosférou a odvážným příběhem zaujala nejen porotu, ale i spoustu z vás. Svými hlasy na Facebooku jste tak pomohli Luljakovi vyhrát celou soutěž a přispět na další cestovatelské dobrodružství.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše