International Engineering Fair

Translation is not available.

Czech Industry Photo: Krásy českého průmyslu odstartovaly v Brně

Putovní přehlídka reálných obrazů umožňuje nahlédnout do rozmanitých odvětví průmyslu a ukázat, že to není jen takzvaná špinavá a stereotypní pásová výroba. Od 7. do 11. října je možné si fotografie prohlédnout na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně v hale Z.

Výstava je jedním z výstupů národní iniciativy Czech Industry Challenge, která napomáhá ve spolupráci s firmami řešit nedostatek kvalifikované pracovní síly a rostoucí potřebu komunikovat kreativní a vizuální formou. „Obdrželi jsme více než 80 fotografií ve velmi vysoké kvalitě. Na Czech Industry Photo výstavě uvidíte však pouhý zlomek. Porotci složení především z Asociace profesionálních fotografů a šéfredaktkorky Světa průmyslu, Kateřiny Ševčíkové Urbanové, při výběru kladli důraz na pozitivní dojem, silnou emoci a motivační aspekt,” řekla zakladatelka Czech Industry Challenge, Kateřina Škopková.

Pro putovní výstavu budou na konci října spuštěny webové stránky, kde mohou všichni zájemci nalézt lokality, ve kterých městech si bude možné fotografie prohlédnout.

 

Czech Industry Photo

Na letošní první ročník porota vybrala fotografie od následujících firem: Preciosa –Lustry, Maxion Wheels Czech, Doosan Škoda Power, Wikov MGI, RenderWaves, Krystaly Hradec Králové, Pražská Energetika, Lasvit, Gravelli, Celario - vinné sklepy, Moser, Škoda Transportation, Huisman Konstrukce, Denso Manufacturing Czech, E.ON Česká republika, Ferrit, Iveco Czech Republic, Invent Medical Group, DGS Druckguss Systeme, Houdek Group, Batist Medical, Mondi Bupak, Slévárny Třinec, Unipetrol  RPA a CZ Loko.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše