International Engineering Fair

Translation is not available.

Conrad Elektronik míří poprvé na MSV

Na svém stánku bude významná společnost na poli elektrotechniky prezentovat produkty z kategorií měřicí techniky, automatizace, 3D tisku i nářadí. Těšit se můžete na světové značky jako Proxxon, Flir, Fluke, Testo a další. Zastoupeny budou také produkty vlastních privátních značek jako Voltcraft či Toolcraft.

Na tradičním Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně ve dnech 7. - 11. října se letos poprvé představí i Conrad Electronic. Na svém stánku bude prezentovat produkty z kategorií měřicí techniky, automatizace, 3D tisku i nářadí. Těšit se můžete na světové značky jako Proxxon, Flir, Fluke, Testo a další. Zastoupeny budou také produkty vlastních privátních značek jako Voltcraft či Toolcraft.

MSV je nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě s každoroční účastí více než 1 600 vystavovatelů a 80 000 návštěvníků. Jsme rádi, že letos budeme jeho součástí. Těšíme se jak na setkání s odbornou veřejností, tak s ostatními vystavovateli, kteří patří mezi světovou špičku. Rádi bychom navázali nové kontakty a posunuli tak náš byznys,” říká Operations Manager Conrad Electronic Boris Heřman. „Zaměřujeme se na profesionály z oboru elektrotechniky, údržby a vzdělávání, kterým máme co nabídnout. Velmi stojíme také o spolupráci s inovativními firmami a projekty. Víme, že na veletrhu potkáme zákazníky ze všech zmíněných kategorií a budeme mít příležitost s nimi hovořit,” doplňuje Boris Heřman.

Na svém stánku Conrad předvede top výrobky z nejžádanějších kategorií. Mimo jiné třeba 3D tiskárnu Sindoh 3DWOX 1 s online kamerou pro dálkovou kontrolu tisku. Dalším výrobkem bude termokamera VOLTCRAFT WB-200 odolná vodě i pádu s rozlišením senzoru 80x60 pix a teplotním rozsahem -10 až + 400 °C. Do třetice je možné zmínit profesionální teploměr Greisinger G1720 v novém designu a odolném provedení s rozsahem -70 až +250 °C. Další významnou kategorií, kterou Conrad na MSV uvede, jsou ochranné pomůcky. „Z našeho pohledu se ochranným prvkům u nás stále nevěnuje taková pozornost, jakou si zaslouží. Ať už jde o ochranu sluchu, zraku nebo helmy či kvalitní rukavice. Tyto prvky by měly být automatickou součástí práce tam, kde je to třeba,” říká Bohdan Roule, produktový manažer Conrad Electronic. Ochranným pomůckám se Conrad věnuje i na svém blogu.

Celkově má Conrad v nabídce na 500 tisíc výrobků nejen pro profesionály. Na MSV představí svůj letos už třetí katalog pro firemní zákazníky. „Zaměřili jsme se na produkty klíčových značek jako Fluke, Testo, Flir, Extech, Greissinger, Rigol, Kern, Greisinger, Weller, Proxxon, Wiha, Wera, Knipex atd. Vybírali jsme ze zavedených a velmi prodávaných produktů, které jsme doplnili novinkami. V katalogu jsme nemohli opomenout ani naše vlastní brandy Voltcraft a Toolcraft, které vždy přicházejí ze zajímavou nabídkou. Tentokrát je to třeba multimetr Voltcraft VC276 SE dodávaný ve speciální edici,” představuje nový katalog Bohdan Roule.

Conrad Electronic najdete na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně v pavilonu C, stánek 019.

Zdroj: MM Průmyslové spektrum

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše