International Engineering Fair

Translation is not available.

Kontakt – Kontrakt odstartoval podvacáté

Dvacátý ročník tradiční akce Kontakt – Kontrakt, kterou při MSV organizuje Regionální hospodářská komora Brno spolu s partnery v síti Enterprise Europe Network, obchodními komorami a Veletrhy Brno, byl zahájen v pondělí úderem třinácté hodiny. Odstartoval tak maraton pěti set B2B jednání 300 registrovaných firem z 24 zemí.

U dvaceti stolků v pavilonu A bylo celý den rušno a dá se očekávat, že podobně tomu bude až do středečního poledne. Na předem domluvených schůzkách se během tří dnů setkají zástupci českých firem (135 účastníků) a zahraničních společností, kteří již dopředu vyjádřili zájem o jednání. „Nejvíce přihlášených firem pochází z Česka – celkem 135, máme avizováno 26 firem ze Slovenska, 24 zájemců z Indie, 15 z Německa, 14 z Tchaj-wanu, 12 z Ruska, 8 z Maďarska a dalších zemí. Schůzky s podnikateli tu mají také představitelé českých zastupitelských úřadů v zahraničí, ať už se jedná o velvyslance nebo obchodní rady, například v Keni, Finsku, Japonsku, Koreji, Peru, USA, Velké Británii a dalších zemích,“ říká v první den akce Jana Šindelková z oddělení vnějších vztahů RHK Brno.

Ve čtvrtek se ve stejném místě odehraje MSV Job Fair.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše