International Engineering Fair

Translation is not available.

KUBOUŠEK Group pojme MSV 2019 v jiném stylu

Třikrát jinak. Takové je pomyslné pravidlo společnosti KUBOUŠEK GROUP, která na Mezinárodním strojírenském veletrhu obsadí výstavní plochu v pavilonech G1, F a P. Letos u příležitosti nové kampaně ukážou své exponáty v konečném výrobním procesu. Do Brna přivezou mimo jiné i Metrios MT 75 CROSS a VICIVISION M609 Techno a zblízka je poznáte na jejich stánku s číslem 60.

KUBOUŠEK Group se bude letos zaměřovat hodně na automatizaci. „Poprvé nás letos v areálu MSV najdete hned na 3 místech. Kromě tradičních stánků v pavilonech G1 a F budeme mít svou expozici i v pavilonu P, kde se představíme společně s jedním ze světových lídrů v oblasti robotizace, společností ABB,“ řekl manažer marketingu Vít Hněvkovský.

Vzhledem k tomu, že kompletní prezentaci služeb můžete celoročně vidět a zažít v Technologickém centru KUBOUŠEK v Českých Budějovicích, rozhodlo vedení společnosti letošní expozici v pavilonu G1 pojmout netradičně, z opačné strany. „Vše ukážeme na inovativním finálním produktu, který opět posouvá hranice technického pokroku. Ukážeme, jak je jeho funkčnost a design ovlivněn novými technologiemi ve výrobě,“ dodal Hněvkovský.

V pavilonu F, specializovaném na kontrolu kvality a měřicí přístroje, ukážou, že investice do automatizace nemusí být nutně vysoké. Automatizaci lze totiž velmi snadno zavést i na stávající měřicí stroje a přístroje. „Důkazem bude retrofitovaný 3D souřadnicový měřicí stroj Mitutoyo Euro C 776 Apex, který bude integrován s šestiosým robotem. Robot bude s měřicím strojem spolupracovat při vkládání, vyjímání a třídění měřených výrobků,“ uvedl na příkladu Hněvkovský.

 

Metrios MT 75 CROSS

Umístění: Pavilon F, č. st. 60
Výrobce: Vici & C S.p.A.
Vystavovatel: KUBOUŠEK s.r.o.

METRIOS je nejmodernější automatický digitální optický měřicí přístroj určený pro kontrolu přímo v dílenském prostředí. Provádí přesné a objektivní zkoušky kvality přímo ve výrobě, na vstupní či výstupní kontrole před expedicí, čímž dochází ke zvýšení produktivity a snížení nákladů. Díky svým specifickým nástrojům je Metrios extrémně rychlý systém eliminující chybu lidského faktoru.

VICIVISION M609 Techno

Umístění: Pavilon F, č. st. 60
Výrobce: Vici & C S.p.A.
Vystavovatel: KUBOUŠEK s.r.o.

Optický měřicí přístroj pro měření soustružených dílů s širokými možnosti vyhodnocení naměřených hodnot a špičkovou spolehlivostí. Měření probíhá bezkontaktně a velmi rychle a je možné ho provádět přímo v dílenském prostředí, a to manuálně nebo automatizovaně ve spojení s robotem pro manipulaci měřených dílů. Výsledkem je rychlá návratnost investic díky eliminaci zmetkovité výroby.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše