International Engineering Fair

Translation is not available.

MSV TOUR: Komentované prohlídky na druhé vlně digitalizace

Nosným tématem letošního Mezinárodního strojírenského veletrhu se stalo představení vize Digitální továrny, již také s přídomkem 2.0, která predikuje vývoj Průmyslu 4.0. Je na vás těch zkratek a pojmenování nějak moc? Jedním z možných řešení, jak se v tom zmatku správně, rychle a efektivně zorientovat, je projekt MSV TOUR. Trade Media International a BVV již potřetí umožní prožít veletrh jinak…

Koncept je snadný. Během veletržního týdne startují v předem stanovených časechtrasy, které vždy spojuje jedno téma. Dopředu registrovaná skupina účastníků pak během maximálně dvou hodin prochází s průvodkyní veletrhem, skupinu čeká až deset domluvených zastávek, na kterých pozná možnosti představovaných technologií. Po skončení trasy je již na účastnících, zda se vydají zpět do hloubky prostudovat představené exponáty, nebo dají přednost dalším technologickým lákadlům MSV 2019.

Letošní ročník je hodně spjat s prosazování digitálních technologií do průmyslu, proto jsou pro návštěvníky připraveny trasy SMART VÝROBA A IT: Digitální transformace průmyslu a SMART ZAŘÍZENÍ A ROBOTY: Chytrá výroba potřebuje chytré stroje. Na trasách se díky těmto linkám budou mísit všechna témata, která aktuálně průmysl aktivně vyhledává od potřeby robustních informačních systémů, zařízení IoT až po 3D tisk. Tradičně větší pozornost bude věnována také robotice, která je v tuzemském měřítku stále na silném vzestupu.

TIP: Digitální se stává i průmyslová údržba, zjistěte více na letošním Fóru údržby v programu MSV

Komentované prohlídky jsou také vhodně propojeny s dalším doprovodným programem, zejména s konceptem Digital Factory a rozsáhlou expozicí Digitální továrny 2.0 v pavilonu A1, která bude integrována do plánovaných tras. Účastníci MSV TOUR tak mohou maximalizovat své poznání novinek v oblasti digitalizace průmyslu a s ní spojených technologických novinek.

Rekordní počet vystavovatelů na ploše rozsáhlého výstaviště dává tušit, že i letos Mezinárodní strojírenský veletrh nabídne mnohé. Pokud máte nedostatek času a některé z témat je pro vás motivací k účasti na předním tuzemském veletrhu, zvažte včasnou registraci na trasách MSV TOUR, protože počet účastníků je na každý den omezen. Právě registrace k účasti je jedinou podmínkou, jak služby využít, protože je opět možné MSV TOUR absolvovat zdarma.

Více informací i možnosti bezplatné registrace k prohlídkám jsou již dostupné na www.msvtour.cz.

Podívejte se také na video zachycující koncept prohlídek ve videoreportáži z loňského Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše