International Engineering Fair

Translation is not available.

Prestižní iF DESIGN AWARD ukořistily letošní modely Hoffmann Group. Podívají se do Brna

Produkty značky GARANT od Hoffmann Group získaly renomovanou cenu iF DESIGN AWARD. V disciplíně „Produktový design“ byla vyhledávanou pečetí kvality oceněna řada zařízení provozů GARANT GridLine. Vítěze vybírala 67členná mezinárodní odborná porota z 6 375 přihlášek z 52 zemí. Dílenský nábytek ocenili za konzistentní koncepci designu. 

Řada GARANT GridLine zahrnuje různé pracovní stoly, dílenské skříně a dílenské vozíky pro zařízení moderních průmyslových pracovišť a výrobních provozů a také nezbytné příslušenství. Porotu iF DESIGN AWARD nadchly jasné struktury, konzistentní design, vysoká funkčnost a velký počet možných kombinací.

Od různých boxů na drobné díly přes dělicí lišty s drážkami a vložky z tvrzené pěny až po skříně a pracovní stoly, vše zapadá dohromady jako díly stavebnice. Nástroje značky GARANT získaly v uplynulých deseti letech 37 cen z oblasti designu za funkční, ergonomický a tvarově dokonalý design.

Cenu iF DESIGN AWARD každoročně uděluje nejstarší nezávislá instituce na světě, iF International Forum Design GmbH v Hannoveru. iF DESIGN AWARD je již 66 let uznávanou globální značkou, pokud jde o vynikající konstrukční řešení. Značka iF je mezinárodně etablovaným symbolem pro vynikající díla z hlediska designu a patří k nejdůležitějším cenám v oblasti designu na světě.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše