Life!

Translation is not available.

Světelektrokol.cz. Vyzkoušejte si to pravé elektrokolo

Světelektrokol.cz se profiluje jako největší specializovaná prodejna a prodejní portál elektrokol v ČR, se zázemím v Brně a v Praze. Skladem mají přes 2000 elektrokol a vystaveno je na 180 modelů k vyzkoušení. Řadu z nich najdete i na veletrhu BIKE Life!

„U nás naleznete vše - od nových modelů horských a trekingových elektrokol, přes praktická skládací, až po širokou škálu touringových, městských a speciálních kol. Ke všem prodávaným výrobkům poskytujeme plnou záruku, autorizovaný servis, zázemí kamenné prodejny a skladu, provádíme elektrifikace kol, záruční opravy, diagnostiku a repase baterií, poskytujeme poradenství a možnost vyzkoušení všech skladových modelů,“ uvedl David Viščor z firmy Cellutron s.r.o., která Světelektrokol.cz provozuje.

Dodejme, že značka Světelektrokol.cz je na trhu už 9 let a kromě prodeje nabízí také půjčovnu elektrokol, elektrických koloběžek, el. skateboardů i skútrů.

Světelektrokol je autorizovaným prodejním a servisním centrem značek Haibike, Lectron, Crussis, BH bikes, Leader Fox, Bulls, Reise &Muller a dalších. Provádime diagnostiku a parametrizace u motorů značek Bosch, Yamaha, Shimano, Brose, Bafang, Sachs, včetně zajištění servisu.

More news from the fair trade

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše