International Engineering Fair

Translation is not available.

Wanzl: Nepracujeme pouze pro průmysl a logistiku, ale i pro retail

Přepravní kontejnery, vozíky, paletové nástavce či drátěné polotovary pro výrobu nákupních vozíků či košíků. To je jen zlomek produktů, které vyrábí firma Wanzl. Na letošním Mezinárodním strojírenském veletrhu prezentuje v pavilonu A2 široké spektrum výrobků z různých odvětví.

Jedním z nich je například vozík E21, jež slouží na převoz KLT plastových boxů. Dalším produktem je vychystávací vozík KT3 s nosností až 300 kilogramů, který slouží k přepravě kusového nebo krabicového materiálu. Vozík má i volitelné páté kolečko k usnadňení manipulace a ovladatelnosti.

Firma se zaměřuje i na produkty pro logistiku průmyslových podniků. „Z toho odvětví zde prezentujeme regálový vozík nebo paletový podvozek. Lze je pro usnadnění přepravy případně zapřáhnout i do logistického vláčku,“ uvedl vedoucí prodeje Ludvík Novák.

 

Lidé se na stánku mohou setkat i s výrobky sestrojenými na míru jednotlivým zákazníkům. Jedním z nich je transportní vozík s nástavbou, vybavený textilním antistatickým inzertem uvnitř. Ten slouží k přepravě skleněného zboží tak, aby se nepoškodilo nebo nevypadlo.

„Současným trendem je, že se firmy odklání od velkých balení k menším, na což se snažíme reagovat. Je to z důvodů zlepšení ergonomie i flexibility, jelikož se i pracovníkům lépe pracuje s menším nákladem,“ vysvětlil Novák.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše