National show of livestock

Translation is not available.

Od rána plno!

Do pavilonu G1, kam se letos soustředí Národní výstava myslivosti, proudí od rána davy lidí. Trofeje, lesní pedagogika, myslivecké tradice, včelaření i ochutnávka regionálních dobrot lákají. Podívejte tam s námi.

Zatímco v jedné části na mysliveckém pódiu probíhají ukázky vábení a návštěvníci obdivují početnou výstavu trofejí, zkoušejí si myslivecké klobouky nebo střílí na divočáky ve zdejší laserové střelnici, ve včelařské expozici už zájemci ochutnávají soutěžní medovinu, prohlížejí si potřeby pro včelaře a chov včel nebo nakupují výrobky z medu, mateří kašičky a včelího vosku, pozornost budí také živé včely.

Každý tu najde to svoje a také může získat informace přímo od odborníků. Na pódiu v pavilonu G1 věnovaném myslivosti probíhají přednášky a střídají se tu zajímaví hosté, včelaři organizují nedělní sérii přednášek v pavilonu P1. Zdejší program cílí na dospělé i děti. V myslivecké části jsou od rána v obležení zejména chovatelské přehlídky trofejí, doplněné panely s mysliveckými příběhy, fotografiemi a zajímavými historickými i současnými exponáty. Pro děti je určena například zábavně naučná expozice Lesní pedagogiky, jejíž součástí je i živé selátko divočáka. Ve včelařské části je vybudovaná dětská zóna, ve které mohou malí návštěvníci poznávat třeba včelařské rostliny nebo získat informace o tom, jak se ve školním věku stát včelařem.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše