KABO

Translation is not available.

AGB – boty, které netlačí!

Naše rodinná firma  A G B, spol. s r.o. představuje na veletrhu KABO značky ARCOPEDICO, APACHE a FLEX & GO,“ říká jednatelka firmy Anna Biegelová a pokračuje: „ARCOPEDICO je celosvětově známá portugalská značka, kde naše firma má výhradní zastoupení pro Českou republiku. Obuv se proslavila módností a elegancí, ale značka ARCOPEDICO sází na pohodlí. Svršek obuvi z vysoce flexibilního prodyšného materiálu LYTECH, ultralehká podešev a systém dvojité podpory klenby umožňují velmi příjemné nošení. ARCOPEDICO zkrátka netlačí!“

U druhé značky APACHE  se jedná o velmi kvalitní koženou obuv vyrobenou v Evropě. Mokasíny, lodičky, kotníčková a kozačková obuv, padnoucí na slovanskou nohu, se vyrábí  v pohodlných šířích G, H a K do velikosti 42, některé i do velikosti 43.

Nová značka FLEX & GO, další portugalská firma, se vyznačuje módností a kvalitou materiálu, tedy usně. Flexibilní podešev spolu s módním designem svědčí o dobrém typu obuvi.

Přesvědčte se v pavilonu P, stánek C016.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše