URBIS SMART CITY FAIR

Translation is not available.

Co byste měli vědět, než vyrazíte na Urbis Smart City Fair 2019?

Už 5. a 6. června se odehraje dvoudenní mezinárodní konference spojená s veletrhem – URBIS Smart City Fair 2019. Nenechte si ujít atraktivní program na sedmi pódiích, kde se během dvou dnů vystřídá více než 100 odborníků.

URBIS Smart City Fair startuje ve středu i čtvrtek v 9 hodin ráno, a to v pavilonech G1 a G2. Vstupenku lze koupit online za 990 korun či na pokladně za 1490 korun. Při vstupu do pavilonu vás čeká registrace. První i druhý den končí v osmnáct hodin. Na URBIS je možné dorazit přes hlavní vstup (Kongresové centrum), pavilon E či pavilon G2.

Kdo se vydá autem, může zaparkovat v budově Expoparking, která se nachází naproti pavilonu E. A pokud jste se rozhodli jet pohodlné městskou hromadnou dopravu, přinášíme vám návod, jak k nám dorazit. Z hlavního vlakového nádraží tramvají číslo 1 - směr Bystrc, zastávka Výstaviště - hlavní vstup, z autobusového nádraží Zvonařka autobusem číslo 84, zastávka Křížkovského.

Stáhněte si mobilní aplikaci

Pro snadnější orientaci v areálu a také pro získání nejaktuálnějšího programu slouží mobilní aplikace BVV Trade Fairs. Ta je dostupná s operačními systémy Android a iOS. Letos jsme pro vás také nově zapojili aplikaci MYIA. Ta vám slouží pro udržování kontaktů s vystavovateli či účastníky akce. Aktuální program najdete také na webu akce:www.smartcityfair.cz

Na URBIS program se není potřeba registrovat. Pokud však máte zájem, můžete se zúčastnit 5. 6. konference “SCIENCE FOR ENERGY POLICY: QUADRUPLE HELIX ECO-INNOVATION". Ta je součástí celoevropské iniciativy Evropského parlamentu Science Meets Regions. Registrace provedete zdarma zde: https://www.smartcityfair.cz/sciencemeetsregions. Registrací a účastí na konferenci automaticky zdarma dostáváte možnost navštívit i veletrh URBIS, kde se můžete těšit na více než 100 řečníků z celé Evropy.

Nenechte si ujít smart workshop

Chcete se dozvědět, jak město Rotterdam vytváří své digitální dvojče v podobě 3D modelu města a jak jeho pomocí plánuje další rozvoj města? Jak švédské město Umeĺ motivuje pomoci gamifikačních prvků nájemce svých budov k úsporám energie, či jak město Glasgow buduje infrastrukturu pro nabíjení elektrických aut? Tyto i další projekty představí přímo jejich nositelé během unikátního workshopu „LEARNING FROM THE MOST INNOVATIVE“, který se bude konat v rámci programu veletrhu pro chytrá města URBIS Smart City Fair 2019 dne 5. června 2019. Tento tzv. „replikační“ workshop se koná při příležitosti zasedání General Assembly projektu RUGGEDISED v Brně. V rámci projektu RUGGEDISED se odehraje také panelové diskuze ve 13:15 hodin na pódiu Digitální město.
 
Detailní program workshopu a možnost registrovat se na něj naleznete ZDE.

More news from the fair trade