URBIS SMART CITY FAIR

Co byste měli vědět, než vyrazíte na Urbis Smart City Fair 2019?

Už 5. a 6. června se odehraje dvoudenní mezinárodní konference spojená s veletrhem – URBIS Smart City Fair 2019. Nenechte si ujít atraktivní program na sedmi pódiích, kde se během dvou dnů vystřídá více než 100 odborníků.

URBIS Smart City Fair startuje ve středu i čtvrtek v 9 hodin ráno, a to v pavilonech G1 a G2. Vstupenku lze koupit online za 990 korun či na pokladně za 1490 korun. Při vstupu do pavilonu vás čeká registrace. První i druhý den končí v osmnáct hodin. Na URBIS je možné dorazit přes hlavní vstup (Kongresové centrum), pavilon E či pavilon G2.

Kdo se vydá autem, může zaparkovat v budově Expoparking, která se nachází naproti pavilonu E. A pokud jste se rozhodli jet pohodlné městskou hromadnou dopravu, přinášíme vám návod, jak k nám dorazit. Z hlavního vlakového nádraží tramvají číslo 1 - směr Bystrc, zastávka Výstaviště - hlavní vstup, z autobusového nádraží Zvonařka autobusem číslo 84, zastávka Křížkovského.

Stáhněte si mobilní aplikaci

Pro snadnější orientaci v areálu a také pro získání nejaktuálnějšího programu slouží mobilní aplikace BVV Trade Fairs. Ta je dostupná s operačními systémy Android a iOS. Letos jsme pro vás také nově zapojili aplikaci MYIA. Ta vám slouží pro udržování kontaktů s vystavovateli či účastníky akce. Aktuální program najdete také na webu akce:www.smartcityfair.cz

Na URBIS program se není potřeba registrovat. Pokud však máte zájem, můžete se zúčastnit 5. 6. konference “SCIENCE FOR ENERGY POLICY: QUADRUPLE HELIX ECO-INNOVATION". Ta je součástí celoevropské iniciativy Evropského parlamentu Science Meets Regions. Registrace provedete zdarma zde: https://www.smartcityfair.cz/sciencemeetsregions. Registrací a účastí na konferenci automaticky zdarma dostáváte možnost navštívit i veletrh URBIS, kde se můžete těšit na více než 100 řečníků z celé Evropy.

Nenechte si ujít smart workshop

Chcete se dozvědět, jak město Rotterdam vytváří své digitální dvojče v podobě 3D modelu města a jak jeho pomocí plánuje další rozvoj města? Jak švédské město Umeĺ motivuje pomoci gamifikačních prvků nájemce svých budov k úsporám energie, či jak město Glasgow buduje infrastrukturu pro nabíjení elektrických aut? Tyto i další projekty představí přímo jejich nositelé během unikátního workshopu „LEARNING FROM THE MOST INNOVATIVE“, který se bude konat v rámci programu veletrhu pro chytrá města URBIS Smart City Fair 2019 dne 5. června 2019. Tento tzv. „replikační“ workshop se koná při příležitosti zasedání General Assembly projektu RUGGEDISED v Brně. V rámci projektu RUGGEDISED se odehraje také panelové diskuze ve 13:15 hodin na pódiu Digitální město.
 
Detailní program workshopu a možnost registrovat se na něj naleznete ZDE.

Další aktuality z veletrhu

06. 06. 2019 URBIS SMART CITY FAIR Tři Zlaté medaile URBIS 2019 pro chytré výrobky

Inovativní kontejner na oděvy TUČŃÁK od společnosti TextilEco, a.s., plánovač tras nové generace pro veřejnou dopravu a mobilitu jako služba s názvem AnyRoute od firmy Umotional s.r.o. a řídicí informační systém RISII od dodavatele Herman systems, s.r.o. a vystavovatele Dopravní...

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše