Life!

Translation is not available.

Dvě plus dvě. Když si chcete užít cestu společně

Dva a dva je někdy mnohem více než čtyři. Díky firmě Dvě plus dvě s.r.o. si dnes může totiž i rodina s hendikepovanými dětmi vyjet společně na kole. V jejich sortimentu najdeme vozíky za kola určené jak dětem, tak dospělým a zejména těm, kterým zdravotní hendikep neumožňuje řídit kolo samostatně.

Firma Dvě plus dvě bude opět patřit mezi důležité vystavovatele veletrhů zaměřených na cyklistiku, tedy v letošním roce BIKE Life! Do Brna se vrací po letech a těší se na návštěvníky.

„Již 15 let jsme výhradními dovozci a distributory přívěsných vozíků za kolo značek Croozer a výhradními distributory sportovních vozíků a kočárků značky Thule Chariot. V letošním roce jsme rozšířili nabídku o kanadské vozíky Wike, které jsou svými vlastnostmi, variabilitou a velikostí určeny nejen pro přepravu malých dětí, ale i dětí větších a dospělých se zdravotním hendikepem,“ vysvětluje zástupce společnosti Michal Zouhar. „Tento segment na našem trhu v podstatě schází a jsme rádi, že se nám podařilo získat výhradní zastoupení pro ČR a SR,“ doplňuje.

Novinka z Kanady nejen pro hendikepované

Jako letošní novinku na trhu bude firma prezentovat speciální vozíky WIKE, především modely Softie, SPECIAL NEEDS LARGE a WIKE SPECIAL NEEDS X-LARGE, které jsou určeny pro větší děti a dospělé s tělesným a pohybovým hendikepem. Zákazníky jistě zaujme, že vozíky Wike jsou vyráběny ručně v rodinné manufaktuře v městečku Guelph nedaleko Toronta. Kvalita zpracování a použitých materiálů je naprosto unikátní. Ostatně kompletní informace lze nalézt na stránkách wike.cz.

 

Odráželo motivuje, elektrokolo pomáhá

Firma na veletrhu představí i další sortiment, jako např. přívěsný závěs za kolo FollowMe nebo vlastní odrážedla s názvem Davídek a Terezka. Odrážedla jsou dobrou motivací dětí k pohybu už od útlého věku. A jak pohlíží zástupce firmy na současný trend kol s elektrickým pohonem? „Masový nástup elektrokol jde ruku v ruce s pohodlností společnosti, nicméně v případě využití elektrokol při jízdě s přívěsným vozíkem dává smysl,“ připouští Michal Zouhar.

More news from the fair trade