GO a Regiontour

Translation is not available.

Dovolená v KLDR nebo na Sibiři? CK Nomád na veletrhu představí netradiční zájezdy

Patříte mezi cestovatele, kteří před ležením na pláži upřednostňují aktivní dovolenou a poznávání nových míst? Pak byste během veletrhu cestovního ruchu GO a REGIONTOUR neměli minout stánek cestovní kanceláře Nomád. Již tradiční vystavovatel nebude chybět na výstavišti ani tentokrát a přiveze s sebou celou řadu novinek. Představí například zájezdy do exotických krajin, letecké zájezdy do Ruska nebo cyklozájezdy do států Severní Evropy.

Sibiř

Nomádi jsou lidé, kteří se na jednom místě dlouho nezdrží. V cestovní kanceláři, která má pobočky v Praze, Brně i Žďáru nad Sázavou svému názvu zůstávají věrní. Cestování s CK Nomád je tak především o poznávání. V její bohaté nabídce najdete poznávací zájezdy do zemí po celém světě včetně těch velmi exotických. „Cestovatelé by se do netypických zemí často rádi podívali, ale kvůli složitému vyřizování povolení nebo neznalosti dané kultury si netroufnou cestovat na vlastní pěst. Naše zájezdy je těchto povinností zbaví. Vše vyřídíme za ně a ukážeme jim to, co v dané zemi za vidění opravdu stojí,“ komentuje Michal Šindelář, ředitel cestovní kanceláře Nomád. Zájemci se tak mohou podívat například do Francouzské Polynésie nebo na Cookovy ostrovy.

KLDR

Na veletrhu GO a Regiontour ale zjistíte, že nezapomenutelnou dovolenou můžete zažít například i na Sibiři. „V nabídce máme i méně tradiční destinace jako je KLDR, Írán nebo Sibiř, velkou výhodou veletrhu je, že se nás zájemci o podobný druh dovolené mohou na vše, co je zajímá, zeptat osobně,“ zdůrazňuje přínos akce na brněnském výstavišti Michal Šindelář a dodává, že mezi novinky cestovní kanceláře patří například letecké poznávací zájezdy do Petrohradu a okolí.

Na kole na sever Evropy i za krásami přírody k sousedům

Specialitou CK Nomád,  kterou na Go a Regiontour také představí, jsou organizované cyklodovolené. Zkušený průvodce vezme milovníky cykloturistiky na zajímavá místa, samotní účastníci zájezdu se ale kromě jízdy na kole nemusejí o nic starat. Právě zkušenosti s plánováním vhodných tras, přepravou kol a cestováním umožňují cestovní kanceláři Nomád organizovat cyklistické zájezdy i do vzdálených míst. Milovníci přírody tak mohou na kole vyrazit například do Národního parku v Litvě, k Mazurským jezerům, do údolí Altmühltal nebo do Švédska.

Litva

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše