KABO

Translation is not available.

ERGON a.s. pomáhá vašim nohám už více než 100 let

ERGON a.s., vystavovatel veletrhu KABO, je na českém trhu zavedeným výrobcem individuální ortopedické obuvi, vložek a zdravotnického textilu.

Je obecně známo, že užívání těchto pomůcek přispívá ke zmírnění a odstranění obtíží spojených s vrozenými i získanými vadami, poúrazovými a pooperačními stavy, neurologickými a metabolickými poruchami. V některých případech mají pomůcky funkci preventivní či kompenzační.

Individuální výroba ortopedické obuvi

Společnost ERGON a.s. vyrábí kvalitní individuální ortopedickou obuv pro všechny typy vad včetně těžkých deformit. „Naši pracovníci jsou připraveni Vám ochotně poradit s výběrem vhodného vzoru, materiálů a konstrukce obuvi tak, aby se Vašim nohám dostalo komfortu, jaký si zaslouží. Již několik let máme zavedenu unikátní technologii výroby individuálních ortopedických vložek s použitím systému digiMED – digitálního baropodometrického systému, který umožňuje přesné snímání tlakového zatížení plosek nohou, návrh vložky včetně počítačové korekce podle předpisu lékaře a zcela přesné frézování na počítačem řízené frézce,“ vysvětluje Jana Bobalová ze společnosti ERGON a dodává: „Již více než 100 let dlouhá tradice naší výroby dává tušit bohaté zkušenosti a řemeslnou zručnost, které jsou zárukou kvalitních výrobků. Zároveň je naše firma nositelem zcela nových moderních technologií, designu a materiálů.“

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše