Caravaning Brno

Translation is not available.

Frankana Freiko – doplňky s krásným designem a svěžími barvami

Německá společnost Frankana Freiko vystavuje na Caravaningu Brno už neuvěřitelných 16 let. „Pro nás je to opravdu skvělé a je důležité, abychom byli na výstavě. Zákazníkům a obchodníkům zde představujeme své vlastní produkty, říká obchodní zástupce Sebastian Strasser.

Jejich výrobky  - kempinkový nábytek, vařiče, nádobí, vybavení i markýzy a další doplňky - najdeme téměř na všech expozicích veletrhu. „Většina vystavovatelů jsou totiž naši klienti,“ vysvětluje Strasser. I přesto firma nevynechá jedinou výstavu, aby prezentovala ucelenou produkci svých designových a funkčních výrobků včetně nejnovějšího katalogu. A stejně jako jejich produktové kolekce, i jejich expozice působí svěže a barevně. Kombinace světle zelené, modré, oranžové i antracitu je zkrátka inspirativní pro všechny milovníky karavaningu a kempování.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše