Caravaning Brno

Translation is not available.

Jak v autě správně připoutat dítě nebo převézt domácího mazlíčka zjistí ženy na Caravaningu

Workshopy, líčení nebo soutěže o zajímavé ceny čekají na ženy v pavilonu P brněnských veletrhů. Jak správně připoutat dětskou autosedačku, aby vše bylo bezpečné, nebo jak nejlépe přepravovat například psího miláčka si dámy v praxi mohou vyzkoušet přímo u stánku internetového magazínu Žena v autě v rámci jednoho z workshopů.

Hlavním tématem je letos u tohoto stánku propojení krásy a bezpečnosti za volantem. Zatímco tak dámy budou čekat na začátek kurzu, mohou se nechat nalíčit od kosmetických poradkyň Mary Kay nebo si prohlédnout a prozkoumat vystavený Peugeot Rifter se speciální nástavbou ve tvaru stanu. Vystavený je zde také automobil Kia ProCeed, ve kterém si zájemkyně mohou vyzkoušet, jak správně upevnit dětskou autosedačku. „Workshopy se konají podle zájmu žen. Včera jich během dne bylo asi šest a větší zájem byl o správné poutání autosedaček. Oproti tomu ve čtvrtek a pátek jsme dámám na jejich žádost ukazovali spíše přepravu mazlíčků,“ doplnila informace šéfredaktorka internetového magazínu Žena v autě Sabina Kvášová.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše