Caravaning Brno

Translation is not available.

Karavan Travel do Brna přivezl vozy prověřené i skandinávským podnebím

Nové modely obytných vozů a karavanů v pavilonu P představila také firma Karavan Travel. Na veletrh Caravaning s sebou přivezli novinky například od společnosti Mobilvetta či Caravans International.

Největší inovace jsou v topení a designu. „Vystavujeme zde například modely Mobilvetta  Crosser  nebo  Riviera od  firmy Caravans  International. Jedná se o zcela novou  platformu polointegrovaných  vozů s dvojitou vzduchem vyhřívanou podlahou  a  výjimečným desingnem,“ uvedl zástupce firmy Karavan Travel Milan Mühlberger. 

Zájemci si zde mohou prohlédnout auta do i nad 3,5 tun. Jedním z těžších vozů je i novinka od společnosti Eura Mobil. Vůz typu Integra 760 EB lidem nabízí maximální pohodlí a patří mezi technologickou špičku v nástavbových konstrukcích, které jsou prověřeny i skandinávským podnebím.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše