TECHAGRO

Translation is not available.

Hlasujte o traktor roku a vyhrajte zahradní traktor nebo dron

Také v letošním roce pořádá Zemědelský týdeník anketu Traktor roku. Nejen čtenáři týdeníku, ale také návštěvníci veletrhu Techagro 2018 mají možnost svým hlasem pomoci jednomu z osmi strojů k vítězství.

Lidé, kteří se zapojí do hlasování navíc mohou vyhrát hodnotné ceny. Hlavní cena je zahradní traktor JD X166R od společnosti Strom Praha, hlasující ale soutěží také o Dron DJI Phantom 2 VISION+, sběratelské a dětské modely traktorů, trička, bundy, batohy od společností, které nominovaly své stroje, odborné knihy a chybět nebudou ani poukazy na roční předplatné Zemědělského týdeníku.

 Letos se v anketě utká osm strojů. Zájemci se tak budou rozhodovat mezi traktory Fendt 943 Vario MT, Case IH Maxxum 145 Active Drive 8, Zetor Forterra HSX 140, Claas Axion 900, URSUS C-3110 HI-LO, New Holland T7 315HD, Kirovec K-744 a traktorem John Deere 6250R.

Hlasování je možné prostřednictvím lístků uveřejněných v Zemědělském týdeníku a na webu magazínu nebo přímo na veletrhu Techagro, kde budou všechny platné hlasovací lístky také slosovány. Vítěze ankety a také vítěze hodnotných cen vyhlásí zástupci týdeníku 11. dubna 2018 na slavnostní večerní recepci u příležitosti 20. výročí Zemědělského týdeníku.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše