GO a Regiontour

Translation is not available.

Lepší než apartmán? Apartmán na kolech. Dovolená v karavanu vás nadchne

Kdo nerad střídá hotely, potřebuje své pohodlí, a přesto by rád cestoval autem, měl by zapřemýšlet o dovolené v karavanu. Dům na kolečkách v sobě skrývá pohodlné postele, překvapivě vybavené kuchyňky nebo dostatečně velké úložné prostory. Cestovatelé v karavanu se také nemusí vázat na termíny check-inů a check-outů, mohou si vybrat, kde zrovna zastaví a na jak dlouho.

Už jste o zapůjčení nebo dokonce zakoupení karavanu začali přemýšlet, ale bojíte se, abyste si nevybrali špatně? Tak právě pro vás je na cestovatelských veletrzích GO a Regiontour na brněnském výstavišti připravena speciální expozice Dovolená v karavanu. Zúčastněné společnosti předvedou vybrané obytné vozy, a i mnohem více dalších půjčují, prodávají a servisují.

Na výstavišti dostanete tipy, podle čeho vybírat, na co si dávat pozor a jak správně dovolenou v karavanu naplánovat. Kromě rad přímo na míru se také dozvíte, co všechno společnosti nabízejí.

 

Dovolená v karavanu

  • Asociace kempování a karavaningu – neziskové profesní sdružení kempařů, karavanistů a firem působících v cestovním ruchu
  • Camping, Cars & Caravans – největší český a slovenský časopis o kempingu a nezávislém cestování
  • All4Camper.com – největší český blog o kempování a cestování s obytnými vozy

Přítomní zástupci společností vám pomohou i s dalším vybavením nejen do karavanového interiéru, ale nabídnou i outdoorové doplňky nebo pomůžou s opravou. Umí také nainstalovat solární panely na karavany pro úsporu energie, ke karavanu přidat klimatizaci nebo dodat ty pravé chladničky na míru. Velkým trendem je cestování v zimě.

Pořízení nového karavanu či obytného vozu není finančně malá ani časově krátkodobá záležitost. Kdo ale jednou ochutná, už  nechce o klasických apartmánech či hotelích ani slyšet.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše