GO a Regiontour

Translation is not available.

Originální letecké snímky i ručně malované mapy. CBS Nakladatelství představí nejen novinky z edice Česko z nebe

Prohlédnout si svůj region ale i jiné koutky republiky z jiné perspektivy budou mít možnost návštěvníci veletrhu GO a REGIONTOUR. Odborníci na tvorbu knih leteckých fotografií a aktuálně největší výrobce ručně malovaných map v Evropě z CBS Nakladatelství představí na brněnském výstavišti celou řadu novinek. Zájemci se mohou těšit například na knihy z unikátní série Česko z nebe, která je dokonce zapsaná v České knize rekordů.

Ručně malované mapy, orientační plány, letecké fotografie, knihy, ale i další propagační materiály najdete v nabídce zlínského CBS Nakladatelství. To klade při své práci důraz nejen na estetičnost, ale také praktičnost nabízených produktů. „Propagujeme krásy české země, podporujeme cestování, rozvoj turistiky, cyklistiky. Pomáháme společnostem, organizacím i samosprávám zviditelnit se v jejich regionu, vytváříme originální produkty, které umožňují lidem vidět svět v krásnějších barvách a propagují to krásné a hodnotné, co kolem nás je. Zároveň klademe důraz na to, aby všechny naše výrobky byly i prakticky využitelné, aby sloužily lidem a ulehčovaly jim život,“ říká Blanka Imramovská, obchodní ředitelka firmy.

Novinky ze série Česko z nebe k prohlédnutí i koupi

Dlouhodobým projektem CBS Nakladatelství je edice knih přibližující krásy jednotlivých regionů České republiky z ptačí perspektivy. V rámci edice vzniklo za dva roky již na čtyři desítky regionálních knih, celou sérii pak zastřešuje publikace Česko z nebe, která je vlajkovou lodí projektu. Fotografie v knize vznikaly v průběhu sedmi let, během leteckého fotografování všech regionů Česka. Představuje tak výběr těch nejkrásnějších a nejzajímavějších pohledů na českou krajinu a její dominanty. Oproti loňskému roku se edice nakladatelství rozrostla o 20 již vydaných knih leteckých fotografií. Návštěvníci veletrhu GO a REGIONTOUR si tak budou mít možnost exkluzivně prohlédnout dílo, které je dokonce zapsáno do České knihy rekordů jako nejrozsáhlejší série knih s leteckými snímky. Knihy si pak mohou za zvýhodněnou cenu také koupit.

Ručně malované mapy pomohou nově tvořit i děti

Prezentace CBS Nakladatelství na brněnském výstavišti ale nebude patřit jenom leteckým fotografiím, společnost je totiž současně také největším výrobcem ručně malovaných map v Evropě. Zlínským tvůrcům se už podařilo malovanými mapami regionů pokrýt celé území České republiky. Kromě regionů vytvořili také velké množství tematických malovaných map České republiky a dokonce i celé Evropy. I díky této činnosti se nakladatelství může pochlubit zápisem v České knize rekordů. „Aktuálně připravujeme novou sérii ručně malovaných dětských cyklomap, které mají zpestřit jízdu malým cyklistům. Na těchto mapách se budou podílet děti svými malovanými obrázky. Výlet s ručně malovanou dětskou mapou se stává pro malé cestovatele o to víc zajímavější“ říká obchodní ředitelka nakladatelství a dodává, že originální a líbivé ručně malované mapy podporují poznání regionů a turisticky významných míst, což je cílem více než patnáctileté práce CBS Nakladatelství.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše