KABO

Translation is not available.

Otter Distribution představí značky EPICA, Flavia Passini, Pass Collection a Gryxx

Otter Distribution působí na rumunském trhu od roku 1997 a v segmentu obuvi má významnou historii.

EPICA

Epica neboli boty, které kombinují módu s rafinovaností. Kvalita, autentičnost a exkluzivní design produktů Epica přinášejí každému oblečení nový styl.

Flavia Passini

Značka Flavia Passini je především o neformálním stylu, pohodlí a fantazii bez omezení.

Pass Collection

Pass Collection, neboli perfektní boty pro váš každodenní styl. Značka nabízí širokou škálu dostupných produktů a je ideální pro každodenní nošení.

Gryxx

Gryxx je značka pro každého, kdo má rád nekompromisní design. Boty Gryxx jsou z trvanlivých barev, ze směsi textilu a eko kůže a mají vysokou podrážku.

Otter-Distribution působí na rumunském trhu od roku 1997 a má významnou historii v segmentu obuvi:

  • 1. místo v segmentu středně vysoké obuvi v Rumunsku
  • 3. místo v sektoru top obuvi v Rumunsku

Společnost je přítomna na trhu střední a východní Evropy a zastoupena je i v České republice a na Slovensku. Oblečení najdete třeba v prodejnách Tezyo v Praze a Brně. Otter-Distribution má velké zkušenosti s velkoobchodem, maloobchodním prodejem více značek, franšízovým provozem a online prodejem. Velkoobchodní divize je velmi silná; má více než 350 klientů z Rumunska, České republiky a Slovenska. Dále působí také v síti 65 obchodů umístěných v obchodních a nákupních centrech a na frekventovaných ulicích ve větších městech.

Společnost vyznává zejména tyto hodnoty – styl a přístup, pohodlí a spolehlivost. K tomu jim pomáhá i pět obchodů: Tezyo, Otter, Salamander, Aldo, Clarks.

Firma Otter-Distribution nabízí v každé sezóně středně vysoké značky obuvi, které pokrývají segmenty od elegantní módy přes klasiku až po sportovní módu – a to s velmi dobrým poměrem ceny a kvality. Spolehnout se můžete také na profesionální tým s 22 lety zkušeností.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše