Christmas Market

Translation is not available.

Přijďte si prohlédnout obří leporelo Dějiny udatného národa českého od Lucie Seifertové

U příležitosti oslav 30. výročí od sametové revoluce bude na Vánočních veletrzích na volné ploše v pavilonu F vystaven obří barevný komiks Dějiny udatného národa českého.

Dílo Lucie Seifertové Dějiny udatného národa českého o rozměrech 2 výškové metry x 70 délkových metrů je desetkrát větší než stejnojmenná kniha a váží skoro jednu tunu. Procházkou okolo této knihy si budou moci, malí i velcí návštěvníci Vánočních trhů na brněnském výstavišti, kteří nedávali v hodinách dějepisu pozor, osvěžit paměť.

Jak název díla napovídá, vydáte se na vtipnou a veselou procházku českými dějinami a to od pravěku až po současnost. Podle autorky Lucie Seifertové se jedná o nejdelší knihu na světě!

Samozřejmě, že tento obří komiks má i svou knižní podobu. Děti v této publikaci zaujmou nejen nezaměnitelné ilustrace Lucie Seifertové, ale především se poutavým a nenásilným způsobem dozví něco o české historii. Zpracování české historie v knize Dějiny udatného českého národa bylo natolik zajímavé, že vznikla také stolní desková hra s tímto názvem a ve spolupráci s Českou televizí vznikl stejnojmenný animovaný seriál, který můžete zakoupit také na DVD.

Nakladatelství Petr Prchal

Nakladatelství Petr Prchal patří k prověřeným, typicky českým nakladatelstvím, které na našem trhu působí již od roku 2003. Jeho „dvorní“ autorkou a ilustrátorkou je právě Lucie Seifertová, jejíž úspěšná kniha Dějiny udatného českého národa a knihy z edice „Dějiny pro nejmenší“ patří nejen k legendární řadě publikací, ale zároveň k nejoblíbenějším vzdělávacím knihám pro děti.

Další její známé tituly, které vydává nakladatelství Petr Prchal, jsou Tajemná Praha, Tajemné hrady a zámky království českého, Pražský hrad a jeho tajemství, Tajemný Golem, Český Ráj a jeho tajemství a Tajemná Ostrava. Nejznámější se však staly Dějiny udatného českého národa.

Všechny tyto publikace, včetně pro starší generaci určených knih jako je Karel Gott - Solitér nebo Lída Baarová stále fascinuje, si budou moci návštěvníci Vánočních trhů zakoupit přímo u obřího leporela v pavilonu F. Vždyť kniha je ten nejkrásnější vánoční dárek pro děti i dospělé.

S nakladatelstvím Petr Prchal je spojená i soutěž o knižní publikace, kterou naleznete na webových stránkách i na Facebooku.

More news from the fair trade