GO a Regiontour

Translation is not available.

Retro pobyt nebo dovolená pod rozhlednou. CK ATIS nabídne netradiční pohled na domácí cestovní ruch

Dovolená se psem, na rybách, na vozíku nebo dokonce pod rozhlednou? V nabídce cestovní kanceláře ATIS najdou zájemci o dovolenou nejrůznější zájezdy dle ročního období, věku, zálib i velikosti rodiny. Největším hitem její nabídky je retro pobyt, který vrátí turisty do starých časů odborářských rekreací. Ten, ale i další zajímavé novinky v oblasti domácího cestovního ruchu představí ATIS také na veletrhu cestovního ruchu GO a REGIONTOUR.

Největší část nabídky cestovní kanceláře ATIS představují pobyty s vlastní dopravou v České republice, ale i ve všech sousedních zemích, Maďarsku, Slovinsku nebo v Itálii. Díky třicetileté specializaci na domácí cestovní ruch patří ATIS mezi jedničky v tomto oboru a spolupracuje s téměř 1500 českými a slovenskými agenturami. „Dovolenou umíme ušít každému na míru. Chceme, aby si u nás vybral člověk, který cestuje sám, velká rodina, nadšený houbař, ale třeba i vozíčkář. Díky přehledné nabídce si tak každý může vyfiltrovat jen ty zájezdy, které jsou pro něj opravdu relevantní,“ říká Petr Krč, obchodní a produkční ředitel cestovní kanceláře ATIS.

ROH dovolená jako ze starého filmu

Chloubou, kterou lze v nabídce cestovní kanceláře ATIS také najít, je ROH dovolená s podtitulem „Dovolená v Tatrách jako tenkrát“.  Vrátí účastníky do starých dob odborářských rekreací a nabídne velkou dávku nostalgie i recese. Na programu jsou pravidelné ranní rozcvičky, taneční večírky, společné výlety, soutěže i brigáda kolem hotelu. „ROH rekreace měli něco do sebe. Zjistili jsme, že v dnešní více individualistické době, kdy si každý hledí svého, lidem podobné akce chybí. Postupně jsme tak vyladili zájezd ve stylu filmu Anděl na horách. Veškeré aktivity jsou ale, na rozdíl od původních rekreací, samozřejmě zcela dobrovolné,“ popisuje Petr Krč zájezd, který dokonce získal ocenění v soutěži „Velká cena cestovního ruchu“ v kategorii „nejlepší produkt“.

Cestování po stopách seriálu i pivovarů

Návštěvníci, kteří v termínu 16. – 19. ledna navštíví veletrhy GO a REGIONTOUR, se budou mít možnost seznámit i s dalšími neotřelými možnostmi tuzemského cestování. ATIS představí novinky v podobě dovolené pod rozhlednou, která cestovatelům nabídne pohled na svět z ptačí perspektivy. Milovníky piva zase potěší „Pobyty s příchutí piva“ v blízkosti minipivovarů, kde budou mít možnost nahlédnout do tajů jeho přípravy. Netradiční je také kategorie zájezdů inspirovaná oblíbeným seriálem Policie Modrava, v rámci které cestovatelé vyrazí prozkoumat zákoutí Šumavy.

O pobyt s ATIS můžete i soutěžit

Přesto, že ATIS patří k expertům na tuzemské cestování, v její nabídce nechybí ani některé vzdálenější destinace. „Nejnověji nabízíme velký výběr zájezdů do Slovinska a Polska. Obě země jsou velmi rozmanité, to své si v ní najdou všechny věkové kategorie turistů, což je přesně našim cílem,“ komentuje Krč. Mezi další destinace, do kterých mohou turisté s CK ATIS vyrazit patří Rakousko, Německo, Chorvatsko nebo Itálie. O poukázku na pobyt s cestovní kanceláří ATIS si navíc návštěvníci brněnského veletrhu budou mít možnost zasoutěžit v losovací anketě, stačí navštívit její stánek a jednoduše se do soutěže zapojit.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše