GO a Regiontour

Translation is not available.

S America Tours mohou cestovatelé projet Ameriku od Aljašky až po Patagonii

Přes 80 poznávacích okruhů po celé Americe nabízí svým klientům cestovní kancelář America Tours, tradiční vystavovatel cestovatelských veletrhů GO a Regiontour. Pestrý výběr aktivit svým zákazníkům přizpůsobí bez problému i na míru. Projet se jeepem po Aljašce nebo zajít na nákupy v New Yorku, mohou i cestovatelé, kteří nemluví anglicky. Se vším jim pomůže odborný průvodce, který s nimi stráví celý jejich pobyt.

Zajímavé jsou také tematické zájezdy. „V minulých letech jsme organizovali cestu za zatměním slunce do Argentiny. Letos jsme ji ještě doplnili o bohatý program. Klienti se vydají do Ria de Janeira, Patagonie nebo Buenos Aires a uvidí i vodopády Iguacu,“ popisuje novinku mezi zájezdy specialista na cestování po Americe Antonín Krucký. Mezi další tematické cesty pak patří také ta na automobilový veletrh do Detroitu, nebo putování za mayskou civilizací v Mexiku.

Mezi ty nejoblíbenější patří cesty po Severní Americe. Na místa, které na severu kontinentu nesmíte minout, se zaměří nedělní přednáška s jednoduchým názvem Kanada. Na tu se návštěvníci veletrhu GO a Regiontour mohou přijít podívat na centrální programové pódium GO do pavilonu P od 12:15. Ti, kteří se na veletrh vydají v sobotu, ale také nepřijdou o zajímavý program. Od 12:00 bude specialista na cestování po Americe Antonín Krucký ve workshopovém centru představovat Aljašku a Yucon.

 

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše