KABO

Translation is not available.

s.Oliver – s novými vylepšenými modely a vzory obuvi

Od robustních bojových bot po vysoké dámské kozačky, takové modely obuvi najdete v botách značky s.Oliver. Kolekce dámských bot podzim/zima 2020 je v této sezóně opět rozmanitá a trendově orientovaná.

Boty Biker a Chelsea získají v nadcházející sezóně sportovní vylepšení s extra širokými elastickými částmi. Dlouhodobě oblíbené zvířecí vzory nově definuje krokodýl a reliéfní detaily kožešin. Mezi „ty pravé“ letošní kousky patří bezesporu kovbojské boty. Také řada tenisek byla rozšířena o špičkové modely, s teplou podšívkou a podrážkou silného profilu, doslova připravené na zimu.

Co se barev týče, hnědá se stává novou černou a teplé hnědé tóny dominují celé kolekci, stejně jako svěží přírodní tóny šafránu, rzi a oliv. Přirozenost, pohodlí a módní trend – to jsou klíčová slova pro novou BLACK LABEL kolekci podzim/zima 2020. Pozornost je zaměřena na přírodní materiály v přírodních barvách s technologií SOFT FOAM a/nebo SO FLEX.

Vysoce kvalitní materiál, robustní podrážky a nadčasový design má s.Oliver pánská kolekce obuvi. Je definována moderností a městským stylem, aniž by byla opomíjena funkčnost, flexibilita a lehkost. Krédem je stylová obuv pro každého, ať už pro práci nebo volný čas. Kolekce dětské obuvi vede ty nejmenší cestou objevů. Kreativní a rozmanité vzory i modely jsou pro děti ideální a zaměřují se na optimální přizpůsobení a rychlou, snadnou manipulaci.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše