GO a Regiontour

Translation is not available.

Thajsko pod drobnohledem: Dopřejte si lázně

Osvěžující vzpruha pro tělo i pro duši je návštěva thajských wellness center a lázní. Fenoménem je thajská masáž. Je to reklamní „trik“, nebo po sobě nechávají Thajci šlapat běžně a jde o neodmyslitelnou součást života? Určitě ji vyzkoušejte i vy, doporučují zástupci státní thajské centrály cestovního ruchu.

Dovolená má být relax se vším všudy, a právě v Thajsku jsou na to perfektně vybaveni. Kde jinde si dopřát klasickou thajskou masáž, než přímo v jejím domově. Hlavním účelem thajské masáže je rozproudění energie v těle v souladu s vaším dýcháním.

Nejrůznější lázně, wellness a relaxační pobyty si získávají čím dál větší oblibu po celém světě. Thajsko nabízí všechny tyto služby na velmi vysoké úrovni – najdete tu široké spektrum lázeňských center a v nich množství rozmanitých procedur. Můžete si užít jak ty čistě tradiční, při kterých vás bude nejdříve bolet tělo, ale pak budete jako znovuzrozeni, tak různé holistické nebo i moderní medicínské.

Je prokázáno, že úsměv snižuje stres, takže v naší „Zemi úsměvů“ uděláte návštěvou některého z relaxačních center pro své tělo i duši jistě maximum. Výborná wellness centra nejsou jen ve známých místech, jako je Bangkok, Phuket či Pattaya, ale také na různých ostrovech nebo v menších městech.

Intenzitu si určíte sami

Thajská masáž nebolí. Nechte si doporučit intenzitu masáže tak, jak vám bude nejlépe vyhovovat. Pokud byste i tak měli obavy, vyzkoušejte více relaxační olejovou masáž, masáž nohou, zad, hlavy, nebo rukou. Nejproslavenější škola tradiční thajské masáže se nachází v Bangkoku v chrámě Wat Pho, kde se tomuto umění učí většina thajských masérů, dalšími vyhlášenými chrámy v Bangkoku jsou Wat Ma-hathat a Wat Parinayok. Masáž si zde můžete dopřát i vy, anebo pro netradiční zkušenost se zúčastněte dvoutýdenního kurzu sami.

Udělejte si na sebe čas a masáž si při návštěvě Thajska určitě dopřejte. A vyzkoušet ji můžete přímo při návštěvě veletrhů Go a Regiontour.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše