KABO

Translation is not available.

U.S. Polo Assn. navrhuje novou moderní kolekci obuvi

U.S. Polo Assn. vždy čerpala inspiraci ze světa a hodnot póla, autentických kolekcí se stylem nadčasové elegance. Pečlivý výzkum materiálů a pozornost k detailům jsou přímo v DNA firmy U.S. Polo Assn. Tyto aspekty se odrážejí v inovativní kolekci charakteristické obuvi FW.

U.S. Polo Assn. Man

Pánská kolekce FW 20, vždy spojená s nejnovějšími trendy v módě a životním stylu, je složena z modelů s nezaměnitelným stylem, jako je Chelsea Boot, který ve své casual řadě vidí prémiovou verzi, charakterizovanou extrémně jemnou kůží a zaručeným pohodlím. Poutavý balíček Urban od firmy U.S. Polo Assn má mnoho detailů převzatých z okolního světa, obohacených kombinací různých materiálů, které posilují identitu kolekce Outdoor Urban Boot.

Nové retro tenisky „Blow“ s vintage a dynamickým stylem, charakteristické dokonalou kombinací barev, které obuvi dodávají sportovní a tvarový půvab, jsou ideální pro každodenní nošení.

Díky minimalistickému vzhledu, mladistvému a elegantnímu stylu a modernímu designu se vulkanizované boty Bennet & Barney Marcs prosazují ještě silněji než v předchozí úžasné sezóně. S ekologickou kůží a semišovými prvky v klasické barevné paletě podzim-zima by tyto boty nikdy neměly uniknout nikomu, kdo si vybírá obuv na zimu.

U.S. Polo Assn. Woman

Dámská kolekce od firmy U.S. Polo Assn. má inovativní a módní design městské vycházkové obuvi pro ženy, které chtějí být vždy trendy; podrážka je z gumového vodotěsného materiálu, který je módní i v deštivých dnech, a kotníčkové boty jsou z eko kůže plné malých detailů inspirovaných světem trekkingu, které činí tento artikl unikátním a undergroundovým.

Nejnovější kotníčkové boty jsou chytřejší než kdy předtím, vypadají jako horské kotníkové boty, ale s velmi aktivními barvami, které kombinují horský nádech s městským přístupem. Dámská kolekce FW20 of firmy U.S. Polo Assn. nabízí balíček Boot se všemi těmito vlastnostmi, obohacený měkkou teplou podšívkou, která udržuje chodidla v teple i při extrémních teplotách.

Nemůžete si nechat ujít inovativní lehkou a velmi dynamickou podrážku pro aktivní tenisovou kolekci, jako je zbrusu nová Sarah and Bonye, budoucnost se stává současností a mísí se s kombinací různých barev a materiálů, aby vždy mohla dát různé módní volby ženám, ktgeré si vybírají z kolekce U.S. Polo Assn woman.

Pro nejchytřejší ženy je posledním přírůstkem do kolekce projekt „Sylvi“, platforma věnovaná ženám, které chtějí být sportovní, aniž by se vzdaly své ženskosti.

U.S. Polo Assn. Kid

Kolekce Kids nabízí modely vhodné pro každou příležitost a styl; od školy po volný čas, navržené v tkaničkové verzi nebo na suchý zip.

Mareb je retro basketbalový model s rychlým nazouváním, který je dán elastickou tkaničkou a uzávěrem v kotníku.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše