GO a Regiontour

Translation is not available.

Ubytování na míru pomáhá turistům najít cestovní agentura Hepex. V Brně představí novinky ze Slovenska i Maďarska

Možností ubytování je při cestě na dovolenou celá řada. Jak ale v přehršli nabídek najít přesně tu, která vyhovuje vašim požadavkům? Turistům, kteří se rozhodli vyrazit na Slovensko, usnadňuje výběr místa už od roku 1992 cestovní agentura Hepex. Mapuje totiž ubytovací kapacity a přináší také zajímavé informace o tom, kam lze v okolí vyrazit. Nově se podobné činnosti věnuje také v Maďarsku. Na veletrhu GO a REGIONTOUR v Brně tak představí žhavé novinky v této oblasti, ale i dlouhodobě oblíbená místa.

Do Tater nebo za koupáním? Díky průvodci zjistíte o místě své dovolené vše podstatné
Při výběru vhodného ubytování má každý jiné požadavky. Najít to pravé místo pro dovolenou pomáhá Hepex svým zákazníkům také díky webové stránce www.travelguide.sk. Zde díky interaktivní mapě zvolí požadovanou oblast a ihned se o ní dozví vše potřebné od geografických faktů, přes tipy na výlety až po přehledný seznam ubytovacích kapacit dle jejich typu. „Na veletrhu některé z populárních hotelů představíme zájemcům blíže. Horkou novinkou je nové termální koupaliště Thermál Nesvady kousek od Nových Zámků, přivezeme ale i katalogy hotelů společnosti SOREA na sezonu 2020 nebo informační materiály zajímavých ubytovacích zařízení ze slovenských regionů“ říká Zuzana Halmešová z cestovní kanceláře Hepex a dodává, že návštěvníci stánku se mohou těšit také na zajímavý doprovodný program. V rámci něj si mohou prohlédnout a zakoupit tradiční suvenýry a lidovou keramiku Renáty Hermysové z Pezinka. Umělkyně navíc nabízí také možnost exkurze do své keramické dílny, kterou lze spojit s příjemnou návštěvou Vinné pivnice, ochutnávkou místních vín a kulinářských specialit.

Ubytování v Maďarsku pro příznivce kempování i milovníky luxusu
Detailním zmapováním ubytovacích kapacit na Slovensku to u cestovní kanceláře Hepex ale nekončí. Nově se její experti zaměřili na mapování cestovatelských možností v Maďarsku, které je mezi turisty oblíbené především pro své termální lázně. Na webu www.wellnesstips.sk si tak cestovatelé chystající se do Maďarska dozví potřebné informace i vše o možnostech ubytování. „Z bohaté maďarské nabídky budeme prezentovat například společnost Balatontourist, která po celé zemi nabízí 4 tisíc kempingových míst. Představíme také síť hotelů HUNGUEST HOTELS Zrt. v jejímž portfoliu je 20 hotelů v Maďarsku. Nejnovějším přírůstkem je HUNGUEST HOTEL SÓSTÓ v Nireďháze přímo v areálu Aquaparku Aquarius, který otevře v říjnu“ dodává Halmešová.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše